17.01.2012 - orbk.net

Підвісні стелі загально.


У наш час будівельні технології включають в себе безліч найрізноманітніших видів обробок і оздоблювальних матеріалів. Мова зараз піде про підвісні стелі — порівняно недавньої ідеї дизайнерського характеру. Підвісні стелі включають в себе різні види. Їх відмінності можуть полягати у формі, використані матеріали, конструкції і функціональності.

Стельове оздоблення відіграє особливо важливу роль при створенні інтер’єру квартири. Підвісна стеля, як правило, використовується в будь-якому приміщенні. Конструкція даного типу стель складається з каркасу та оздоблювальних елементів.

У всякої людини завжди є бажання і потреба відчувати себе затишно і комфортно в будь-якому місці, де б вона не знаходилася. Створити затишок у будинку допоможуть картины недорого які можна купити і ними облаштувати ваше помешканя. Також для створення необхідних умов в тому чи іншому приміщенні, в залежності від специфіки його можна використовувати акустичний, вологостійкий або гігієнічний вид підвісних стель.

Рекомендую:

Дизайн из камня. Удивительные физические и природные качества природного камня обуславливают популярность его использования в работах современных дизайнеров. Будучи вы...
Ліпнина унікальний елемент дизайну.... Особливу популярність ліпнина займала в еру класицизму. Холодна, вимоглива краса класичних форм ліпного декору і зараз дозволяє дати святкову і велича...


Жилплоща Дизайн / елемент / затишок / Каркас / оздоблення / Підвісна стеля /