Що таке хостели? частина 1.

За даними офіційної статистики середня зарплата рядового українця на поточний момент становить приблизно 2.700 грн. Звідси випливає, що недорогі послуги і товари повинні користуватися підвищеним попитом.

У нормальному суспільстві індивідуум завжди може знайти потрібний йому товар або послугу, орієнтуючись на власні матеріальні можливості. За останні кілька років готельний сектор економіки України показує впевнене зростання, у тому числі завдяки й зростаючої кількості хостелів.

Хостелом називають недорогий міні-готель, де постояльцям пропонується не номер, а спальне місце в комплексі з традиційними послугами (постільна білизна, душ, прання, ранковий чай, прасування, столовий посуд і плита, холодильник, доступ до інтернету, телевізор і так далі) зараз перелік додаткових послуг може бути різної довжини (в залежності від ціни). Обслуговуючий персонал в готелях з найбільш “просунутим ” сервісом може запропонувати частково взяти на себе організацію вашого дозвілля.

Сохранить

Рекомендую:

Що таке хостели? частина 2. Традиційно в хостели на літні місяці перетворюються студентські гуртожитки. У хостел можуть бути перетворені апартаменти мінімум з трьох кімнат (кварт...
Як правильно вибрати постільну білизну?... Головним елементом кожної спальні є, зрозуміло, ліжко, тому до придбання "одягу" для нього - постільної білизни - потрібен особливий підхід. Він має н...