Що таке хостели? частина 2.

Традиційно в хостели на літні місяці перетворюються студентські гуртожитки. У хостел можуть бути перетворені апартаменти мінімум з трьох кімнат (квартира або кілька суміжних квартир), власник яких вирішив відкрити свою справу.

Варто усвідомлювати, що таке житло – це все-таки не п’ятизірковий готель. До 8-ми чоловік на ліжках у два яруси можуть розміщуватися в кімнаті площею не більше 15 м2. Навряд чи ви зрадієте і сюрпризу у вигляді черги в туалет або у ванну. Тіснота на кухні ввечері, коли всі мешканці повертаються під тимчасовий притулок, нагадає вам життя в комунальній квартирі або студентські будні в “общаге”. Це на одній чаші ваг. А на інший (якщо фортуна вам усміхнеться) – ваш кругозір розшириться завдяки новим цікавим знайомствам. Незважаючи на деякі незручності, які нерозумно було б заперечувати, в хостелах, як правило, є все, щоб людина могла повноцінно відпочити.

Саме дешеві готелі найчастіше вибирають завзяті мандрівники, а зекономлені гроші йдуть на оплату культурних заходів. Місце забронювати зараз дуже просто, так як багато хостели обзавелися в інтернеті власними сторінками.

Наостанок кілька слів про ціни. Вартість 1-го спального місця може коливатися від 5 до 13 євро за добу (хостели, що знаходяться в безпосередній близькості від історичних об’єктів, звичайно ж, будуть дорожче). Якщо вищеназвані ціни є для кого-то “непідйомними “, можна знайти місце в хостелі ще дешевше (не більше 4-х євро на добу). Але не обманюйтеся цієї дешевизною. Чай-кава і круасани вранці тут не подадуть (доведеться потурбуватися самим), в зазначену суму не включається також постільна білизна, прання, прасування, доступ до інтернету. В іншому проживання в найбільш дешевих хостелах практично нічим не відрізняється від перебування у закладах рангом вище.

Сохранить

Рекомендую:

Заміна вікон та дверей заощадить вам гроші!... Старі скло пакети не є енергетично ефективними. Вони не мають ефективності ні в тепло і ні в холод, вони пропускають велику кількість зовнішнього пові...
Как продать квартиру быстрей?... Что сделать, чтобы покупателю квартира понравилась. Если вы решили заняться продажей или обменом своей жилплощади, без разницы, самостоятельно или ...