Шини з пробігом плюси та мінуси. Частина 1.

Добротні шини є неодмінним атрибутом безпеки руху. Тому покупці шин слід приділяти належну увагу. Правильно підібрані шини забезпечують необхідне зчеплення з будь-яким дорожнім покриттям. Але, не маючи фінансових коштів для покупки нової якісної гуми, забезпечити безпеку автомобіля досить складно.

Вихід бачиться майже відразу — придбання вживаної гуми. В даний час в автомобільній сфері досить багато пропозицій продажу такої гуми. Продажем б / у шин займаються і великі фірми, і індивідуальні підприємці.

Визначальним моментом при купівлі вживаного гуми є ціна. Адже вартість подібних шин становить до 50% від вартості нових, цієї ж моделі. Ще одним визначальним моментом є прагнення купити саме імпортну гуму. Імпортна гума, навіть була у використанні, як вважають деякі автолюбителі, м’якше вітчизняної і має кращий малюнок протектора.

Так, шини маститих південнокорейських фірм Нankook і Kumho дуже якісні і довговічні. Більшість імпортних шин мають відмінний стан. Невеликий знос часто обумовлений тим, що в ході безкоштовного технічного обслуговування нових автомобілів за кордоном протягом перших років відбувається безкоштовна заміна автогуми, яка потім надходить на наш авторинок. За кордоном, наприклад, зазвичай заміняють всі 4 протектора при 10% знос однієї шини.