08.01.2012 - orbk.net

Складаємо композицію з картин — варіанти.


Цікаву композицію можна створити з картин або графіки, встановлених на відкритих невеликих шафах, стійок, стелажів, організовуючи їх з іншими речами, подібними по темі.

Морський же пейзаж можете доповнити чимось з моря: черепашками, штучними коралами, водоростями. Але не слід захоплюватися надмірним декором.

Є безліч способів, як розмістити вашу колекцію маючи недвижимость в Твери, але самий практичний з них, звичайно, це за допомогою штанги, до якої за допомогою нейлонового шпагату прикріплюють роботи. Ви подумаєте, що ви потрапили в музей або галерею. Вам дуже сподобається, та й не тільки вам, але і вашим друзям або знайомим. Особливо це буде здорово, якщо серед ваших картин знайдуться і фотографії з їх портретами.

Дані прийоми дуже часто використовують професіонали і для панно, квітів, фотографій і навіть дитячих малюнків. Все це буде радувати вас довгий час і ваша робота не залишиться непоміченою.

Рекомендую:

Как сделать красивое настенное панно своими руками... Сразу подготавливаем необходимые материалы: • тонкий лист с деревянной структурой (подобранная основа может быть любой по размеру в соответствии с ...
Поради по догляду за будинком або квартирою.... Однією і найскладнішим та громіздким завданням є підтримка вашого будинку в належному догляді, зберігаючи ваше приладдя та декор в ідеальному порядку....


Жилплоща декор / Картина / Оформлення інтер'єру / пейзаж / Фотографії /