Страхування заміського житла — вимога сьогоднішнього дня.

У Росії та Україні зараз величезний попит на заміське житло. Але власники приватних котеджів не біжать страхувати свої будинки. Багато власників заводять злих собак, приватну охорону, Встановлюють по периметру різну сигналізацію. Вони думають, що за допомогою цих заходів вони захистять своє майно, нажите «непосильною працею», від багатьох бід. Але ці заходи можуть і не допомогти при природних катаклізмах, крадіжках, пожежах. Страхування — ось безпомилкове рішення в цій ситуації. Адже тільки страховим холдингам під силу дати на вибір такі страхування, у яких ціни і набір ризиків при страхуванні абсолютно різні. Зате можна задовольнити потреби і багатих домовласників і володарів маленьких дач в садах-городах.

Розлад серед російської та української економіки навіть багатіям не дає надії сподіватися на свої капітали. Ситуація в економіці розвивається стрімко, багато великих компаній стають банкрутами. Саме тому кількість багатих людей, які страхують свою нерухомість від всіх ймовірностей, повільно зростає. Причому міські квартири у відсотках поступаються страхуванню заміської нерухомості. Якими ж нововведеннями можуть здивувати дачників страхові агентства? По страхуванню заміської нерухомості реєстр послуг великий. По перше розрахувати КАСКО на калькуляторі — avtostrahovka-osago-autoinsurance-kasko.ru вам буде на користь і ви зможете реально уявити фінансову картину затрат і вигод.

Тут і типовий пакет особливо ймовірних страхових ризиків: вибух газу, пожежа, удар блискавки, протиправних дій третіх осіб, крадіжки зі зломом, грабіж, падіння дерев, заливки будинку водою, природних катаклізмів. Поліс страхування замовник вибирає для себе сам: включає всі види ризику, або вибірково. Підрахунок вартості страховки багатьма страховими фірмами повинен враховувати вид майна, вартість його, всі страхові ризики, включені в покриття. Тут можуть використовуватися підвищувальні коефіцієнти — наявність об’єктів пожежонебезпечних: сауни, лазні, каміна; і знижують — наявність сигналізації, варти, протипожежного обладнання.

Страхування кожної окремої страхової події обійдеться дорожче, ніж страхування в комплексі. Якщо страхувальник за грошовими виплатами в страхову компанію не звертався, тобто не відбувалися страхові випадки, і побажає договір страхування пролонгувати на черговий рік, йому вартість можуть трохи знизити. Найчастіше — від всієї суми страхування це становить 0.2- 0,8%. А ось багато страховики пропонують при укладанні договору страхування спрощений порядок. Наприклад, не потрібні підкріплення страхової суми і огляд об’єкта, якщо страхова сума об’єкта менше 5 мільйонів рублів.