27.01.2012 - orbk.net

У компанії Chevrolet два нових купе.


У компанії Chevrolet з’явилися два нових бюджетних спортивних купе для молоді під назвою Сhevrolet Code 130R і Сhevrolet Tru 140S.

Сhevrolet Code 130R і Tru 140S ці авто орієнтовані на молодих американців до 30 років і побудовані за їх побажаннями. Думки молодих людей і бажання, автовиробник новинок Сhevrolet збирав по всьому США протягом минулого 2011 року.

У Сhevrolet Code 130R і Tru 140S виражені загальні бачення молодих американців про сучасне спортивне купе. GM сподівається, що змінити ставлення до виробника можна — не тільки з розробки автомобілів, які будуть спрямовані на молодих покупців, але і шляхом залучення самих клієнтів в процес розробки.

Новинки від GM мають 1,4-літровий бензиновий турбомотор потужністю Ecotec близько 150 кінських сил, чотири посадкових місця, мультимедійну систему Chevrolet MyLink з можливістю підключення мобільного телефону і WiFi, проекційний екран, покраска автомобиля металликом, а це вам вже не chevrolet aveo. Головне, що вартість авто не повинна перевищувати $20 тисяч доларів за бажанням молодих людей які брали участь у проектуванні авто. Про дату виробництва цих прототипів поки ні чого не йдеться.

Рекомендую:

Новий позашляховик Mazda CX-5 SUV.... Mazda недавно офіційно представила позашляховик Mazda CX-5 SUV на своєму власному внутрішньому ринку. Нова Mazda CX-5 SUV буде доступна в декількох ва...
Лучшие цены на Hyundai Genesis. Если вам нравиться Hyundai тогда бесспорно их новое творение вам прийдеться по душе, покупайте Hyundai Genesis и тут вам лучше действовать быстро. Кор...


Авто GM / Авто / Новинки / Прототип / Сhevrolet / спортивне купе / США /