27.01.2012 - orbk.net

У компанії Chevrolet два нових купе.

Поділитися:

У компанії Chevrolet з’явилися два нових бюджетних спортивних купе для молоді під назвою Сhevrolet Code 130R і Сhevrolet Tru 140S.

Сhevrolet Code 130R і Tru 140S ці авто орієнтовані на молодих американців до 30 років і побудовані за їх побажаннями. Думки молодих людей і бажання, автовиробник новинок Сhevrolet збирав по всьому США протягом минулого 2011 року.

У Сhevrolet Code 130R і Tru 140S виражені загальні бачення молодих американців про сучасне спортивне купе. GM сподівається, що змінити ставлення до виробника можна — не тільки з розробки автомобілів, які будуть спрямовані на молодих покупців, але і шляхом залучення самих клієнтів в процес розробки.

Новинки від GM мають 1,4-літровий бензиновий турбомотор потужністю Ecotec близько 150 кінських сил, чотири посадкових місця, мультимедійну систему Chevrolet MyLink з можливістю підключення мобільного телефону і WiFi, проекційний екран, покраска автомобиля металликом, а це вам вже не chevrolet aveo. Головне, що вартість авто не повинна перевищувати $20 тисяч доларів за бажанням молодих людей які брали участь у проектуванні авто. Про дату виробництва цих прототипів поки ні чого не йдеться.

Рекомендую:

Розвиток і виробництво біопалива в світі.... З розвитком світової індустрії, біопаливо все більше вдосконалюють, у зв'язку з розвитком і прогресом біологічних ферментів. До 2014 року світове виро...
Придбання страхового полісу онлайн.... В наші дні не становить проблеми купити страховку через Інтернет. Поки даний метод не надто популярний. Однак, за словами експертів, його розвиток не ...

Авто GM / Авто / Новинки / Прототип / Сhevrolet / спортивне купе / США /