Успішність прямих продажів в чому секрет.

Багато компаній вирішують одвічну проблему підвищення збуту, а в цей час МЛМ завоював планету — цей вид просування розвинений в 155 країнах, в 5000 МЛМ підприємствах працює 20 млн. дистриб’юторів, а 80 тис. чоловік щодня «вербуються» в МЛМ.

У нашій вітчизні більше п’яти десятків фірм використовують МЛМ як вдалу стратегію просування товарів. Відомі косметичні мережеві компанії — Amway, MaryKay, NuSkin знайомі кожному це http://americanshops.com.ua/ товари з США які зараз не проблема і в Україні придбати. Ці фірми розвинули громадську діяльність і зареєстрували Асоціацію прямих продажів, яка регламентує МЛМ принципи, захищаючи не тільки дистриб’юторів, але і клієнтів МЛМ компаній від будь-яких зловживань.

Інфраструктура, яку розжилися МЛМ компанії, вражає. МЛМ компанії мають свою власну пресу (журнали і газети), відкриваються спеціалізовані навчальні інститути, в них проходять навчання співробітники МЛМ компаній, в МЛМ компаніях є системи заохочення і навчання співробітників.

Переконавшись, що МЛМ допомагає будувати збут, деякі традиційні компанії стали застосовувати цей вид продажу. MLM підприємства теж перейняли деякі види стратегій у традиційної комерції і комбінують МЛМ, наприклад з рекламою.

Можна довго сперечатися по тезах різноманітного MLM бізнесу, але не дивлячись на різницю технологій і підходів, на специфіку товарного просування різними МЛМ компаніями, непорушним положенням залишається персональна презентація — невід’ємний аспект індустрії МЛМ.

Часто можна зустріти, що традиційні компанії, що мають свою роздрібну мережу і вкладають кошти в рекламу, частину свого товарної пропозиції переводять на персональні продажі. Кому можна порадити використовувати МЛМ? Найбільш підходить цей вид просування товарів компаніям, які продають товари особистого споживання, де особиста презентація вирішує все.

Косметичні фірми МЛМ — приклад вдалого використання особистої презентації. Прикладом є компанія Оріфлейм, яка підкорила наш ринок з 1992 року, можна згадати і про Amway, MaryKay і NuSkin. Багато компаній, які застосовують традиційні торговельні схеми, організовують партнерські програми, і пропонують своїм клієнтам ставати дистрибуторами продукції. У кожній знаменитої компанії, яка займається виробництвом споживчих товарів, буває відділ, який займається прямою торгівлею. Але як би там не було, багато експертів вже давно зрозуміли, що МЛМ — технологія продажів нашого недалекого майбутнього.