24.02.2012 - orbk.net

Будівництво котеджів з полістирольної опалубки.


Процес зведення будівель з полістирольної опалубки користується оглушливої славою за кордоном. Недорога ціна і блискавична швидкість спорудження таких будинків зумовили їх популярність. Правда, наші замовники поки воліють цегляні споруди. Давайте прислухаємося до доводів прихильників будівництва з полістирольної опалубки, які розкажуть нам про пріоритети такої методики споруди котеджів.

Перша перевага — стрімкість будівництва. Така опалубка дасть можливість побудувати будинок швидко. Майстри кажуть, що зведення невеликого будови займе пару місяців. При зведенні будинку з цегляних матеріалів доведеться чекати, поки висохне фундамент, і тільки потім дозволено зводити стіни. Вони, в свою чергу, теж вимагають часу на висихання. Будівництво котеджів з полістирольної опалубки відбувається швидше. В порожню незнімну опалубку заливають цементний розчин, він твердне, і через пару діб коробка будинку готова до штукатурних зовнішніх робіт.

Друга істотна перевага полістирольних будівель в тому, що вони не потребують зовнішнього утеплення. Адже полістирол вважається зразковим утеплювачем. Такі будови виносять величезні кліматичні зміни, не втрачаючи накопичене тепло. Тому економічність використання подібних будинків перебуває на висоті. Господарі економлять на обігріві приблизно третину коштів.

Третя перевага — легкість будівництва. Будівля з незнімної опалубки необізнаньому спостерігачеві нагадає збір дитячого конструктора. Готові блоки з’єднують у єдину будинкову конструкцію. В м’якому матеріалі розпеченим феном проробляють отвори для проведення водопроводу і електрики, а потім заводять потрібні комунікації. Поверх прокладених комунікацій заливається цементний розчин. Виконавши лише одну робочу операцію, ми отримуємо будинок, оснащений всіма важливими комунікаціями. Проведення електрики при будівництві традиційного житла є тривалим і технічно складним процесом.

Додаткова гідність — економія при здійсненні фінальних оздоблювальних робіт. Полістирольні поверхні характеризуються своєю ідеальною геометрією. Дані поверхні в попередньому штукатурному вирівнюванні не потребують. На полістирольну поверхню закріплюється спеціальна сітка. Після цього дозволено наносити декоративну обробку тонким шаром. Цегляну стіну доведеться довго вирівнювати, витрачаючи фінанси на штукатурку і роботу будівельників.

П’ятий козир полістирольних будинків в тому, що вони не схильні до страшної дії вогню, води та інших руйнівних стихій. Безпечно жити в будинку, якщо знаєш про це. Жучки і гризуни не їдять неїстівний полістирол. Всі ці цінні гідності і роблять полістирол надійним і недорогим конкурентом традиційному цегляному.

Сохранить

Рекомендую:

Делаем фундамент – основу будущего дома.... Желание жить в собственном доме - вполне натуральное желание! Не сдерживает и факт замечательной квартиры в многоэтажке, неизменно есть желание жить (...
Строим деревянный дом на века.... Во все века дерево в качестве строительного материала особенно ценилось. Избы из дерева манят каким-то особенным теплом, экологической чистотой. Приро...


Жилплоща Будівля / Будівництво котеджів / будинок швидко / електрики / зведення будівель / Майстри / опалубка / полістирол / спеціальна сітка / Фундамент / цементний розчин /