07.02.2012 - orbk.net

Історія косметики.


Намір жінки прикрасити власну зовнішність триває своїм корінням в далеке минуле. Історики відзначають, що навіть у Стародавньому Єгипті за 2000 років до нашої ери була відома косметика. Стародавні єгиптяни спеціально розширювали губи, подовжували вуха, навіть змінили форму черепа. Вони застосовували різні косметичні засоби і крім того розфарбовували своє тіло за тодішньою модою. Вже в ті далекі часи люди фарбували губи віки, використовували рум’яна для щік, покривали тіло і волосся запашними маслами. У той час як раніше жерці цієї науки і справді були жерцями (знахарями, чаклунами, ворожками і ще чарівниками), то тепер ми можемо впевнено покластися на сучасні наукові методики, розроблені вченими для підтримки жіночої краси і здоров’я.

У стародавні часи косметологія було в основному декоративна, що приховувала недоліки зовнішності: прищі, рубці, рідкісні брови і вії, шрами і інші дефекти. Найдавніший рецепт фарби для волосся налічує близько 3,5 тисяч років і належить дружині єгипетського фараона 18 династії. Мазі, туші і тіні зазвичай готувалися на розписних плитках з дорогоцінних каменів і таким чином представляли собою справжні твори ювелірного мистецтва.

Вже в античній Персії робилися усілякі косметичні засоби: цінні ароматичні масла, найдрібніші пудри різних кольорів, туші. Систематичні аристократи використовували різні бальзами, любили пахучі лазні. Іменита правителька прекрасна Клеопатра, а, крім того, крім неї, дружина сумно відомого римського імператора Нерона красуня Попея любили ванни з ослиного молока. За царицею навіть слідував всюди караван з п’ятисот ослиць. Перша леді, авторство косметичних рецептів якої офіційно засвідчено, це і є Попея. Если вы себя считаете професиональным косметологом но не получаете заслуженной оплати труда то может вакансии в Магнитогорске вам потойдут, там большой выбор подходящих предложений.

Найбільш широке поширення декоративна косметика отримала в жарких південних країнах, таких як Індійське царство, Північна Африка, Азія, тропічна Америка. У цих регіонах людській шкірі була необхідний захист від сонячних променів, хворобливих укусів комарів. Природні масті сприяли красивому бронзовому загару.

Про різні косметичні засоби згадується в стародавніх літературних пам’яток, як то в «Поневіряння Одіссея» давньогрецького поета Гомера. Саме висловлення косметика перекладається з давньогрецького як мистецтво прикрашати. Слуги, що займалися прикрасою особи і тіла своїх панів, називалися косметами. Від прозвання таких рабів і веде своє походження слово «косметологія».

Рекомендую:

Зустрічають як говоритися все ж по одягу!... Сьогодні багатьом хочеться завжди чудово виглядати, але рано чи пізно розумієш, що для цього фітнесу або спорту все ж мало, та й косметика теж грає не...
Гель для душу. Косметологи рекомендують.... В данний час важко уявити, як раніше ми обходилися без речей, які нам здаються невід'ємною частиною нашого життя. До прикладу - гель для душу. Гель дл...


Стиль / Факти Історія / віки / губи / Косметика / красуня Попея / рецепт фарби для волосся / рум'яна для щік / Стародавні єгиптяни /