Купівля валюти в Росії.

2010 рік став, можна сказати для Росії, перехідним моментом у всій політиці валютного регулювання нашої країни. Однак влада має намір, ще довго тримати під своїм контролем купівлю-продаж валют. Суворі вимоги до банків та їх абонентам, зрозуміла звітна документація, контроль покупки-продажу валюти, ось що, на думку уряду Росії, допоможе в боротьбі з порушеннями в цій сфері. Але частенько, навіть буденний обмін валют є причиною різного роду конфліктів. Щоб стало відомо, як правильно купувати валюту в Росії, вашій увазі пропонується невеликий екскурс в законодавство Росії.

Повідомлення про придбання іноземної валюти фіксується в платіжних дорученнях, виписках і т.п. Виконавча влада спирається на такі документи при веденні фінансового контролю. Центробанк стверджує ці довідки і обумовлює терміни їх здачі органам фінансового контролю. Неофіційні папери, такі як довідка, про придбання валюти, теж можуть бути доказом проведеної операції. А ели вам интересна ситуация на мировых фондовых рынках то www.sdg-trade.com с удовольствеем предоставит вам эту информацию.

Велика частка помилок — це наслідок недбалого ставлення до обліку. Банк не завжди може надати всі потрібні документи для звітності, тому деякі з них доведеться готувати самостійно. Різниця в курсах завжди вплине на оподатковуваний базу, її не слід ігнорувати платника податків.

Проведення при придбанні валюти залежать від наявності або відсутності передоплати. У можливості авансу записуємо проведення таким чином:; — «. Дебет_52сч, кредит_51» «.. Дебет_57сч, кредит_51сч» у разі зарахування. У можливості схвальної несхожості курсів, через розбіжності офіційного курсу та реальної ціни за валюту, проводка виглядає, як «Дебет_ 91.2сч., Кредит_ 57сч.». У такій же ситуації, лише при негативній різниці курсів, записуємо операцію «Дебет_91.2сч., Кредит_52сч.». Купівля і збут валюти за умови плюсової різниці курсів записується «Дебет_52сч., Кредит_91.1сч.».

Коли угода купівлі-продажу відбулася, не забуваємо записати мінусову курсову різницю «Дебет: _91.2сч.», «Кредит. _57сч», Плюсову — «Дебет: _57сч.», «Кредит: _91.2сч.». Закупівля валюти банком з обміном карбованців на рахунок проводиться, як «Дебет: 57сч. — Кредит: 52сч ».. Базис такої проводки — будь-який документ, що підтверджує покупку валюти банком. При приході грошей від продажу якої-небудь валюти на рахунок, відображаємо операцію, як «Дебет: _51сч.», «Кредит: _57сч.». Рахунки типу 91:1 (2) відображають купівлю-продаж валюти, ось так це відбуваеться в Росії.

www.sdg-trade.com

Рекомендую:

Що краще кредит на бізнес або оренда?... При пошуку, щоб почати бізнес, вам буде потрібно багато капіталу на початку, щоб отримати перш його віддачу. Не важливо, що за бізнес це може бути, бу...
Міжнародні компанії проти квот на експорт українсь... Спроба уряду України обмежити експорт зерна загрожує обернутися для республіки міжнародним скандалом. Як повідомляє в п'ятницю Асоціація фермерів і пр...