Останній бій Віталія Кличка та Чісора 19.02.2012 (повне відео+інтерв’ю).

Український боксер-важковаговик Віталій Кличко провів більшу частину бою з британцем Дереком Чісорою, повідомляє boxnews.com.ua з травмою лівої руки. Кличко отримав травму лівого плеча у другому або третьому раунді поєдинку. Медичне обстеження показало, що в українця розрив зв’язок плечового суглоба, повідомляє інтернет-видання BoxingScene.com.

 

Після бою Кличко заявив, що на початку поєдинку його ліва рука несподівано «втратила чинність». Як відзначає інтернет-видання Fightnews.com, операція українцеві не потрібно, але повернутися на ринг він зможе не раніше, ніж через сім місяців.

Тренер Кличка Фріц Здунек порівняв травму з тією, що українець отримав у 2000 році під час бою з американцем Крісом Бьордом. Тоді Кличко не зміг завершити поєдинок і Берду була присуджена перемога технічним нокаутом.

Бій Кличко — Чісора відбувся в ніч на 19 лютого в Мюнхені. За підсумками 12 раундів усі судді віддали перемогу українцеві з рахунком 118:110 (двічі) і 119:111. Кличко-старший захистив титул чемпіона світу за версією WBC (Всесвітня боксерська рада).

Український боксер-важковаговик Віталій Кличко заявив, що він хоче провести повторний бій з британцем Дереком Чісорою, повідомляє boxnews.com.ua. За словами Кличка, розумом він розуміє, що цей поєдинок йому не потрібен, але його его і щось всередині нього говорить, що він повинен покарати Чісору по-сьогоденню, пише німецька газета Die Welt.

«Я хочу нокаутувати його на рингу. Цей рахунок ще не погашений», — заявив українець. Коли може відбутися його повторний поєдинок з Чісорою, повідомляє boxnews.com.ua, Кличко-старший не уточнив. У бою з британцем він отримав травму лівого плеча і зможе повернутися до тренувань через шість-вісім тижнів.

До і після бою Чісора став учасником декількох скандалів. 18 лютого на офіційному зважуванні він відважив Кличко ляпаса. Безпосередньо перед боєм на рингу британець плюнув водою в обличчя Володимиру Кличко — молодшого брата Віталія.

На післяматчевій прес-конференції Чісора влаштував бійку з колишнім чемпіоном світу британцем Девідом Хеєм. Розслідуванням цього інциденту зайнялася німецька прокуратура.

Як зазначає Associated Press, менеджер братів Кличків Бернд Бенте незабаром після бою заявив, що повторний поєдинок між Кличком-старшим і Чісорою, повідомляє boxnews.com.ua неможливий.

За матеріалами — Лента.ру

Рекомендую:

Екологічна проблема р. Дніпро (Відео)... Забруднення одної з найбільших річок України р.Дніпро, вода цвете. Виликий викид у ріку неочищеніх стічних вод грозить екологічною катастрофою для...
Гонки на іграшкових машинках (відео).... Захоплюючі двадцять секунд гонок на іграшкових машинках уже півмільйона людей переглянуло цей відео ролик на інтернет сервісі YouTube. Якісні р...