Сад у кімнаті -1.

От уявіть, за вікном зима, а в квартирі у вас є власний маленький садок у вигляді невеликої клумби.

Концепція кімнатного садка, напевно, виникла у кого-те саме взимку. У будь-якому будинку є рослини в горщиках, а ось зустрічали ви квартири з кімнатним садком? Такою ідеєю ви точно здивуйте своїх гостей.

Кімнатний садок — що це?

Рослини розміщені не в окремих горщиках, а в одній ємності. Хтось висаджує кілька рослин у велику посудину, а хто-то розставляє в ємності горщики з рослинами. Самі горщики приховані краями ємності, тому створюється ефект клумби. Такі горщики можна розмістити використовуючи клинкерные ступени для лестниц, підвіконня у вашій кімнаті.

Створюємо кімнатний садок

Перше, що потрібно зробити — вибрати ємність для кімнатного садка. Ємність для домашнього садка той же квітковий горщик, але великого розміру, а вимоги до неї ті ж — наявність дренажного отвору і водонепроникність. Коли отвору немає, то знадобиться «дренажний шар». Під ємність можна пристосувати безліч відповідних предметів. Це може бути велика ємність з обпаленої глини, кошик, металеві або дерев’яні ємкості, варіантів може бути безліч.

Розстановка рослин у горщиках дає можливість їх розгортання, якщо раптом якась рослина почне хилитися в одну сторону. Якщо квітник зібраний з рослин у вазонах, то при необхідності або при бажанні рослини можна замінити або поміняти місцями. Таким чином клумбу завжди можна освіжити.

Рекомендую:

Чому залізна альтанка? Залізна альтанка може бути відмінним доповненням до вашого відкритого простору на ділянці, а також надзвичайно функціональним. Уявіть, що ваша альтанк...
Штучний ставок в саду для відпочинку в будь-який ч... Штучний ставок у саду може додати унікальність як і на дачі так , і біля приміського будинку. Ставок в саду служить часто місцем для відпочинку в прек...