Тимчасове житло: на що звернути увагу!


Для більшості людей оренда квартири стала нагальним питанням: кому-то необхідно зняти квартиру, комусь — здати. Обидві ці ролі вимагають розуміння ряду досить важливих нюансів. Щоб вирішити питання, краще звернутися в хороше ріелтерська агентство.

Однак і в цьому випадку наймачеві потрібно бути напоготові! При зверненні в контору вам необхідно буде укласти два договори: і з наймодавцем, і з агентством. Договір з наймодавцем оформляється тільки при пред’явленні паспорта та оригіналу правовстановлюючих документів на квартиру, а також при обов’язковому присутності всіх її власників.

Підписувати договір з довіреною суб’єктом небезпечно: завжди є ризик раптової появи власника, який повідомить вам, що пред’явлена довіреність давним-давно відкликана. Обов’язково перевірте, чи дійсний даний документ.

Другий договір підписується між наймачем та агентством. Як непорушення умови в ньому повинен бути прописаний термін, на який агентство підшукує для орендаря квартиру. Це дозволяє наймачеві підстрахуватися: якщо форс-мажорні обставини змусять власника житла розірвати договір раніше наміченого терміну, орендар має право вимагати від агентства безкоштовного пошуку квартири на строк, що залишився. А віднайти квартиры в крыму недорого вам допоможе агенство «Интер-время», послуги якого завжди на високому рівні. Крім оренди можна і купити за їх допомогою недвижимость в крыму судак, гарно мати свою квартиру біля моря, багато успішних людей це уже зробили — нема нічого кращого ніж суміщати роботу і відпочинок в одному.

І власникам житла зайва обережність не завадить. Крім паспортних даних неодмінно візьміть номери всіх мобільних телефонів орендаря, а також членів його сім’ї. З’ясуйте номер телефону підприємства, де працює наймач. В загальному, ви повинні мати телефони всіх родичів, друзів і товаришів квартиранта. Не бійтеся зажадати додаткові відомості — сумлінний наймач цілком спокійно поставиться до вашого інтересу.

З наймачами необхідно обговорити, скільки людей буде проживати в орендованій квартирі. Якщо ви здаєте житлоплощу одруженій людині, пам’ятайте про те, що він буде проживати в ній разом зі своїми неповнолітніми дітьми.

Разом з контрактом бажано оформити акт про приймання-передачі майна, яке є в квартирі. Акт повинен являти собою детальний перелік майна із вказівкою всіх недоліків і несправностей предметів, якщо такі є. Після закінчення орендного періоду даний опис допоможе господарю житла отримати назад все своє майно, при цьому орендар також буде позбавлений від претензій з приводу псування майна. Наприклад, якщо в реєстрі було зазначено, що якийсь предмет побутової техніки знаходиться в неробочому стані або меблі подряпані, господар не зможе вимагати відшкодування збитків.

Похожі записи:

Як вибрати заміський будинок. Заміські будинки стають все популярнішими у багатьох верств населення. На ринку нерухомості з'являються все нові пропози...
Оренда квартир у великому місті. Якщо вас цікавить оренда квартир на тривалий період, то вам слід ознайомитися з нашими порадами. Перше треба шукати ж...
Как выбрать риелтора? Какими факторами желательно руководствоваться при выборе риелтора? Каждый, кто хоть однажды планировал совершение сделки...
Як захистити житло від непрошених гостей.... Ми деколи не замислюємося про захист житла від непрошених гостей, залишаючи на годинку в будинку дітей, відправляючись у...