07.02.2012 - orbk.net

Вентильовані фасади — переваги.


Фасад є не тільки лицем будь-якої будівлі, але і його найважливішим функціональним елементом, який вимагає обробки. Для того, щоб забезпечити високі експлуатаційні властивості будівель, сьогодні активно використовуються технологія вентильованих фасадів. Як і інші технології обробки фасадів, що вентилюються матеріали забезпечують необхідні теплоізоляційні властивості, однак, при цьому, вони дозволяють забезпечити стіни будівлі від багатьох неприємностей.

Спочатку фасади цього типу розроблялися з метою забезпечити стіни будівлі від пошкодження вологою. Особливі властивості вентильованих панелей обумовлені особливими властивостями напівпроникною мембраною, що захищає поверхню фасаду від ушкоджень. Використовувані для захисту вентильованих фасадів напівпроникні мембрани не тільки охороняють будівлю від дії атмосфери, але і дозволяють здійснюватися достатньо вільного повітрообміну між будовою та атмосферою. Ще однією особливістю фасадів вентильованого типу є те, що при їхньому монтажі між стіною і матеріалом залишається деякий зазор, необхідний для полегшення повітряного обміну між будовою та вулицею.

Вільний простір, який залишається між стіною і фасадним матеріалом, сприяє формуванню повітряних вихорів, завдяки яким здійснюється вентилювання пристіного простору. Існування повітряного прошарку дає можливість забезпечити біля стінний простір від затаівания повітря, що необхідно для того, щоб уникнути появи між стіною і фасадним матеріалом великої кількості грибків та плісняви.

Наявність повітряного проміжку допомагає уникнути накопичення конденсату водяної пари, що утворюється при життєдіяльності жителів і гостей будинку, і поступово просочується крізь стіни будівлі, конденсуючись на їх зовнішній стороні.

Сохранить

Рекомендую:

Преимущества гибкой черепицы... Благодаря современной гибкой черепице архитекторы все чаще проектируют сложные и эффектные здания, поражающие своим великолепием. Этот материал очень ...
Виниловый сайдинг для отделки фасадов домов.... Сайдинг из винила в последние несколько лет стал весьма популярным веществом ради обустройства домов. Практически всегда его употребляют для отделки ф...


Жилплоща Вентильовані фасади / властивості будівель / Захист / конденсат / материал / мембрани / повітря / фасад /