Відпочинок в Швейцарії.

Швейцарія розташувалася в самому центрі Європи. Нелегко повірити, що трохи більше століття тому країна була настільки бідна, що еміграція досягала дуже значних показників. Зараз Швейцарія є високорозвиненою державою з величезними доходами в туристичній галузі.

Швейцарія заслужила загальне визнання багато в чому через відомих гірськолижних курортів – Гриндельвальд, Давос, Кранс-Монтана, Вербье … Завдяки приємному клімату з досить холодною зимою і не дуже високими літніми температурами центри для відпочинку та туризму можна відвідувати цілий рік. Відпочиваючих ваблять сюди, перш за все, велике розмаїття видів відпочинку і відмінний сервіс. В Україні Львів теж славиться історичними пам’ятниками та високим сервісом для туристів.

Новачкам в лижному спорті, безсумнівно, будуть корисні спеціальні курси, після чого можна спробувати свої сили на гірськолижних трасах для початківців, а ось досвідчені любителі лижного спорту оцінять спуски підвищеної складності. Катання викличе бурю емоцій, які доповняться захопленням від унікальних природних красот: залитого сонцем снігу, величних гірських масивів, зелених лісів і прозорих річок. Неймовірно мальовничі ландшафти відкриваються з підйомників і з широких вікон в поїздах, що прямують по мостах.

Природно, крім лижного катання в цій країні доступні і інші види спорту. Сноуборд, ковзани, хокей, сани, альпінізм, гольф, верхова їзда – курорти пропонують безліч способів дозвілля. Після активного відпочинку можна відправитися на вечерю в ресторані, сходити на виставку, концерт або в клуб. Захоплююче буде і просто погуляти по околицях сіл: чисте повітря, дивовижна тиша, пам’ятки історії – все це складається в єдину чарівну картину.

Швейцарські курорти дають можливість провести відпустку всією сім’єю. Можна зняти номер в готелі, а можна зупинитися в невеликих апартаментах або кемпінгу. Для дітей відкриті різноманітні цікаві атракціони, парки і створені всі умови, щоб прищепити їм любов до спорту. У достатній кількості присутні лікувальні курорти і спа-салони, де насолода спокоєм і релаксацією змушує забути всі проблеми.

Швейцарія стала місцем, куди стікаються туристи з різних країн впускає їх у свій світ, наповнений розвагами і митями щастя. Ось чому цю країну часто вибирають, щоб провести новорічні свята: що може бути краще чудовою зими в снігових Альпах??

Рекомендую:

Можна облетіти всю планету і жодного разу не побач... ОАЕ можна назвати ключем до прекрасних спогадів , чудовому сервісу , завдяки цьому можна отримати ідеальний відпочинок. Провести час на лазурному б...
Подорож до КИТАЮ продовження.... Ще один з найвідоміших у світі ресторанів в Пекіні - Куан Джу Де. Він був ще заснований в 1864 році. Тільки в цьому ресторані ви зможете скуштувати сп...