Як цікаво і весело організувати корпоративне свято.

Як цікаво і весело організувати корпоративне свято.Мріяння більшості керівників фірм, щоб трудовий колектив був командою однодумців, пристрасних патріотів своєї організації. Але як цього домогтися, якщо всі піддаються почуттю заздрості, хочуть робити кар’єру, тягаючи в своїх «ранцях» жезл як мінімум топ-менеджера або президента компанії? І все ж така ймовірність є — це організувати корпоративну вечірку з якої-небудь нагоди. А відповідний епізод завжди представиться. Це і народні свята, день народження когось із «великих» в компанії або просто якийсь грандіозний успіх.

Величезне число керівників компаній, а найчастіше саме вони вважаються і ініціаторами, і фінансистами цих заходів, обмежуються банальним набором: наймають конферансьє, різного амплуа артистів, створюють фитодизайн приміщення, а на закінчення — феєрверк на замовлення. Але цей сценарій можна виправдати, якщо в такій фірмі такі свята рідкість. Працівники не пристрастилися до подібних урочистостей і з задоволенням проковтнуть усе, що їм запропонують. Навіть якщо йти потрібно в добровільно-примусовому порядку, а численна випивка — основний пункт програми.

Але в безлічі організацій стандартними корпоративними вечірками колектив не здивувати. Люди хочуть не тільки розслаблятися в іншій обстановці, а й пізнавати один одного: про приховані таланти, раптових відкриттів, вмінні знаходити лазівку в найскладніших ситуаціях. Ілюстрацією для наслідування служать капусники, які проводять у різних театрах. Те, що виробляють на цих корпоративних вечірках артисти, а на ці заходи сторонніх людей не пускають, не можна описати ніякими словами. Те, що зрідка з’являється на екранах телевізорів — страшно далеко від щирої атмосфери на капусниках. Артисти — творчі створіння, вони свої виступи в чомусь імпровізують, але всі номери цього заходу детально режисуються. Сценарій пишеться незмінно, репетиції проводяться.

А чому б цю атмосферу не перенести на корпоративне свято? Цього можна добитися, якщо в спеціальну фірму звернутися з проханням, яка організує і проведе інтерактивну вечірку, на якій всі члени колективу за розробленим сценарієм станцюють, заспівають, розкажуть веселі історії та байки. І зроблять це після репетиції за участю професійних режисерів, звукооператорів, хореографів, фахівців розмовного жанру. А якщо вони цією ідеєю переймуться надовго, то і об’єднатися зможуть по-справжньому.