Як користуватися косметикою правильно.


Для більшості жінок, косметика як цукерки для маленьких дітей. І якщо перед вами дуже багато хороших речей, і ви не знаєте, з чого почати і хочеться спробувати все. Але не забувайте, що як занадто багато цукерок, так і занадто багато косметики може викликати небажані результати.

Практичний макіяж — існує для того, щоб поліпшити ваш природний вигляд, щоб не створювати штучний характер, але в теж час показати ваше «я».
Люди які вас бачать не повинні розрізняти носите ви косметику чи ні — значить ви гуру в цих питаннях. Але, якщо люди можуть легко сказати, що ти нафарбована, то, можливо, вам треба прислухатися до порад про те, як використовувати косметику ось такі в нас новости дня, щоб природно виглядати якнайкраще.

1. Догляд за шкірою.

Вашій шкірі потрібно природне сяйво, це ваш кращий грим. Пити багато води протягом дня, щоб допомогти шкірі зберегти свою вологу та еластичність. Тримати вашу шкіру чистою, ніколи не забувайте мити обличчя перед тим, як іти в ліжко спати. Використовувати легкі зволожуючі креми регулярно для вашого обличчя і шиї.

2. Пудра.

Використовуючи пудру беріть відтінки, які доповнюють, а не покривають, колір вашої шкіри. Застосовувати її треба рівномірно по вашому обличчю і шиї. Ваш відтінок пудри повинен бути одного відтінку світліше, ніж ваша шкіра. Пудра може бути використана в якості замінника основного кольору або задати ваш загальний макіяж.

3. Тіні для очей, туш.

Підкреслюючи очі не розмальовуйте їх занадто багато, повинно все бути в міру. Вночі, можна додати трохи більше кольору, використовуючи темні відтінки тіней для очей, а також туш на ваші красиві вії, щоб їх подовжити.

4. Помада.

Легкі тони властиві в денний час або коли ви просто збираєтеся на роботу. Для губ варто надавати більш насичені відтінки в нічний час або коли ви хочете виділити цю частину обличчя при цьому тіні для очей треба брати більш легких тонів.

Макіяж існує для того, щоб акцентувати вашу особу і її позитивні риси, так потратьте час, щоб мати ваше обличчя неповторним.

Похожі записи:

Безупречная красота и восстановление ногтей.... Каждая женщина хочет выглядеть и чувствовать себя красивой, а почему бы и нет? Ведь красота это то , что естественно для...
Денний макіяж для блондинок. Салон краси «Амели» пропонує варіант макіяжу який підходить для блондинок зі світло-карими і сіро-зеленими очима. Споча...
Як впоратися з червоним кольором в одязі.... Червоний - особливо популярний тренд сезону. Однак він яскравий, безперервно притягує увагу і здатний позначитися на ваш...
Нарощування вій, що воно собою являє.... Звичайно кожна справжня жінка мріє мати гарні, пухнаті та довгі вії, ти паче це ще й привертає увагу чоловіків, і тому б...