13.03.2012 - orbk.net

Ціни на бензин у різних країнах світу.


Різке зростання цін на бензин в США опинився в центрі уваги передвиборчої президентської кампанії.

Американці завжди обожнювали свої автомобілі і дорожили можливістю подорожувати на величезні відстані по безкрайніх просторах країни. Однак тепер, це робити стає все важче через високі ціни на бензин.

Ціни на бензин в Америці все ще нижче, ніж у багатьох інших країнах світу, проте цей факт не особливо втішає американських автомобілістів. Зараз ціни досягли безпрецедентно високого рівня для цієї пори року — близько 1 долара за літр. Не виключено, що ціни будуть продовжувати рости, оскільки в період шкільних канікул та літніх відпусток багато сімей вирушать до подорожі.

Різке зростання цін на бензин стало однією з проблем, яка опинилася в центрі уваги передвиборчої президентської кампанії. Згідно з результатами одного з опитувань, невдоволення виборців економічною політикою президента Обами посилюється у міру підвищення цін на бензин.

Розраховуючий на переобрання демократ Обама каже, що проблему зростаючих цін не вирішити відразу і зазначає, що країні вдалося зменшити свою залежність від імпортної нафти. Він також закликає до більш широкого використання екологічно чистих видів енергії, з тим, щоб ще більше знизити попит на нафту. Республіканці, які ведуть боротьбу за призначення кандидатом в президенти від своєї партії і розраховують перемогти Обаму на президентських виборах, заявляють, що Обама не справляється з керуванням американською економікою і обіцяють знизити вартість бензину.

Ціна на бензин на заправній станції приблизно на три чверті залежить від цін на нафту на світовому ринку і змінюється в залежності від коливань цих світових цін.

В останні місяці ціни на сиру нафту неухильно росли, оскільки ринки стурбовані напруженістю у відносинах між західними країнами та Іраном у зв’язку з іранською ядерною програмою й тим, що обсяг експорту іранської нафти може скоротитися. В деяких країнах важливим фактором, що впливає на ціни на бензин, є податки. Багато, що також залежить від того, чи є у країни власні нафтові ресурси або їй доводиться імпортувати нафту для переробки.

Нижче представлені ціни на бензин в деяких країнах світу в доларах США за літр. Ці дані опубліковані на туристичному веб-сайті mytravelcost.com і про це пише Голос Америки.

Іран — $ 0,12
Саудівська Аравія — $ 0,18
Філіппіни — $ 1,33
Китай — $ 1,29
Швейцарія — $ 1,92
Південна Корея — $ 1,76
Туреччина — $ 2,91
Франція — $ 2,13
Японія — $ 1,85
Австралія — ​​$ 1,50
Уганда — $ 1.64
Бразилія — ​​$ 1,82
Індонезія — $ 0,91
Росія — $ 0,98
В’єтнам — $ 1,01
Центральноафриканська Республіка — $ 1,98
Бруней — $ 0,45
Малайзія — $ 0,68
Колумбія — $ 1,63

Рекомендую:

Шины и ваша надежность на дороге!... Когда вы покупаете любой автомобиль, то взгляните на шины, самое главное, вы должны видеть сразу. Без шин автомобиль не стоит много на дороге. Шины со...
Японія ЗЕМЛЕТРУС: день сьомий.... Криза на АЕС, жертви, руйнування, допомога світу. Драма Фукусіма: хронологія АЕС у цифрах і фактах TEPCO Рівень радіації в районах країни, що пр...


Авто / Факти Авто / Барак Обама / бензин / країни світу / Нафта / нафтові ресурси / Президент / США / Ціна на бензин / Ціни /