23.03.2012 - orbk.net

Камінь натуральний кремній дуже корисний у побуті.


Камінь натуральний кремній (кремнієва галька), завдяки своїм унікальним хімічним властивостям, він створює заряджені електрично системи, які володіють властивістю притягати на себе різні віруси і шкідливі мікроорганізми.

Камінь кремній впливає сприятливо на воду при цьому покращуючи її властивості, пригнічує різні бактерії, які викликають процеси гниття і бродіння, виводить мікрофлору яка вже загинула, в кремінної води відбувається процес інтенсивного осідання важких металів, в воді збагаченній кремнієм нейтралізується такий елемент як хлор, сорбуються також радіонукліди.

Насичена кремнієм вода — це вода яка володіє оздоровчим і загальнозміцнюючим ефектом.

Також кремнієва галька рекомендуєна для використання в штучних водоймах при цьому вода не зеленіє. Як варіант можна викласти чашу водойми зі вставками кремнію, можна просто кинути пару камінчиків на дно або дно просипати дрібною галькою, що теж буде ефективно і красиво.

Рекомендую:

Характеристики та використання гіпсокартону.... Гіпсокартон є більш безпечним будівельним матеріалом, отриманим в індустріальних критеріях - міститься в гипсокартоне кислота, яка порівнянна з кислот...
Как выбрать первую обувь для ребенка?... Сейчас наши ортопеды утверждают, будто 90% деток имеют трудности с ножками. Так давайте разбираемся как выбрать первую обувь для ребенка. Во-первых...


Жилплоща / Здоров'я водойма / Екологія / Камінь кремній / кремнієва вода / кремнієва галька / натуральний кремній /