23.03.2012 - orbk.net

Камінь натуральний кремній дуже корисний у побуті.

Поділитися:

Камінь натуральний кремній (кремнієва галька), завдяки своїм унікальним хімічним властивостям, він створює заряджені електрично системи, які володіють властивістю притягати на себе різні віруси і шкідливі мікроорганізми.

Камінь кремній впливає сприятливо на воду при цьому покращуючи її властивості, пригнічує різні бактерії, які викликають процеси гниття і бродіння, виводить мікрофлору яка вже загинула, в кремінної води відбувається процес інтенсивного осідання важких металів, в воді збагаченній кремнієм нейтралізується такий елемент як хлор, сорбуються також радіонукліди.

Насичена кремнієм вода — це вода яка володіє оздоровчим і загальнозміцнюючим ефектом.

Також кремнієва галька рекомендуєна для використання в штучних водоймах при цьому вода не зеленіє. Як варіант можна викласти чашу водойми зі вставками кремнію, можна просто кинути пару камінчиків на дно або дно просипати дрібною галькою, що теж буде ефективно і красиво.

Рекомендую:

Види освітлення. Залежно від джерела світла виробниче освітлення може бути: природним, що створюється прямими сонячними променями та розсіяним світлом небосхилу; і шту...
Разновидность ортопедических матрасов.... Все мы желаем быть здоровыми и с хорошим настроением. Но как известно если не выспался то и солнечный день не в радость . Одним из таких критериев кот...

Жилплоща / Здоров'я водойма / Екологія / Камінь кремній / кремнієва вода / кремнієва галька / натуральний кремній /