12.03.2012 - orbk.net

Що краще — Android або iPhone?


Що краще — Android або iPhone? Це популярне питання в технології сучасного світу і то, яке заслуговує погляду з середини. Важко визначити, яка з них дійсно краще, хоча кожен варіант має свої якісь переваги.

До не давно для iPhone (iOS) було більше чудових ігор, але менше хороших додатків, зараз вони йдуть на рівному. І якщо сумніваєтеся для початку спробуйте Айпад 3 ціни на який зараз вже не такі захмарні для більшості споживачів. А тепер трохи докладніше, роблячи підсумки минулого року.

По перше можна сказати, що пристроїв на ОС Андроїд більше і відповідно вибір ширше як по дизайну так і по продуктивності, що в плюс цим приладам, а ось один такий iPhone і iPad — жодного вибору і ціни скажені, аналогічні пристрої на Android коштують дешевше. Але тут якщо порівняти планшети то яблучному iPad немає рівних, що не кажи.

По мимо вище сказаного на користь ОС Андроїд можна додати, в ньому використовується система повідомлень яка набагато зручніше iPhone — все в одному місці. У пристроях на Андроїд є можливість виносити контакти на робочий стіл, щоб постійно не шукати в довіднику, також і віджети можна виносити на робочий стіл.

Рекомендую:

Почалися офіційні продажі планшета iPad в Росії... Портативні комп'ютери компанії Apple планшети iPad надійшли в прожажу 9 листопада, їх можна купити офіційно в магазинах "М. Відео", "re: Store" та "...
Купити Apple iPhone 5 — здивуй друзів можлив... Новітній iPhone 5 - це мультимедійне пристосування, яке здатне захоплювати і спонукати своїми здібностями. Apple iPhone 5 16Gb працює на базі нового д...


Гаджети Android / iOS / iPad / iPhone / Андроїд / Додатки / контакти / робочий стіл /