05.03.2012 - orbk.net

Що таке дієта печерної людини?


У нас загальнонаціональна епідемія яка називається ожирінням. Як боротися існує зараз безліч методів і кожен вибирає той який для нього більш прийнятний. Як різновид боротьби з ожирінням є дієти. Одна з найдавніших дієт можна назвати — Палео Дієта — це буквально дієта печерної людини.

Розглядаючи фотографії наших доісторичних предків — які відбивалися від шаблезубих тигрів і полювали на мамонтів, а головне вони були повні енергії і витривалості. Де ж вони її брали, що вони вживали в їжу, щоб отримати цю енергію? І тут відповідь дуже проста, вони з’їдали все, то на, що вони полювали і те, що вони могли зібрати прямо навколо себе. А це пісне м’ясо, свіжі овочі, фрукти та горіхи.

На поточний день Палео дієта заснована на ідеї, щоб вживати в їжу натуральні продукти до того ж збільшити свою активність. Зайнятися спортом, а агрегатор скидок допоможе на цьому заощадити, це один з найважливіших ключів до здоров’я, збільшити в своєму харчуванні вживання білка з м’яса, птиці та морепродуктів, додати в харчування також свіжих фруктів і овочів, усунути з нього всі оброблені харчові продукти, цукор і зернові, алкоголь, це є прекрасна формула для зниження ваги і підвищення добробуту. Великій кількості людей це складно зробити, але воно того варто, завдяки цьому ви забудете про безліч своїх недуг.

Рекомендую:

Життя вимагає руху. Суть людського єства - в русі. Повний спокій означає смерть. Б. Паскаль Багато століть тому людині доводилося активно рухатися, щоб добути їжу, ...
Лимонна дієта. Лимонна дієта елементарно позбавить вас від непотрібної ваги і очистить ваш організм від токсинів, шлаків, зробить кращий обмін речовин в організмі, і...


Здоров'я горіхи / Ожиріння / пісне м'ясо / Палео Дієта / Продукти / свіжі овочі / Спорт / Фотографії / фрукти /