Торти на замовлення.


Багато людей, коли на носі довгоочікуване свято — День народження сина чи дочки, весілля, Новий рік, ювілей або корпоративне свято, 8 Березня — задають собі питання: як замовити гарний, якісний торт?

Пропозицій досить багато. Тому можна розгубитися — адже стільки різних виробників, і ціни тортів від прийнятних до захмарних.

Що ж сказати про себе? Кондитерська Естерхазі пропонує хороші умови для замовлення тортів, якісні торти, які готуються тільки з натуральних інгредієнтів.

За традицією торти на замовлення сприймаються як святкові ласощі, солодкі і красиві. Але ми пропонуємо своїм клієнтам подивитися на замовлення тортів з іншого боку. Ми вважаємо і можемо, це довести, що торт — це справжній витвір мистецтва, за допомогою якого можна підкреслити важливість події і висловити почуття.

Оригінально зізнатися в любові допоможе торт, а весільний торт — незамінний при організації цієї урочистої події.

Нам дуже подобається створити такі торти на замовлення, які до нас ніхто не створював. При цьому торт повністю відповідатиме концепції святкової події, яке ви організуєте. Втілити будь-яку ідею замовника допоможуть наші кондитери і художники. Ми зробимо все можливе, щоб ваша фантазія стала реальністю в нашому віртуозному виконанні.

При оформленні замовлення Ви можете розраховувати на професійну консультацію, ми обов’язково допоможемо вибрати найкраще оформлення для кондитерського шедевра. Кращим оригінальним подарунком для рідних і близьких стане ексклюзивний торт. Тому, торт на замовлення — це супер!

Кондитерська Естерхазі в Київі.

Похожі записи:

Традиції святкування одруження. Деякі весільні традіціі вже постаріли, а якихоь ще слідують, адже є величезна чисельність весільних звичаїв. У всякого н...
Провести весілля з шиком. Провести весілля, треба так щоб було що згадати, були веселі гості і батьки були задоволені. Власне, справжнє весілля по...
З 8 БЕРЕЗНЯ!!! Земля зітхає ледве чутно, і прокидається від сну... Та й березень дарує нам чудо,Розпочинаючи весну. Це чудо-в усміш...
Як цікаво і весело організувати корпоративне свято.... Мріяння більшості керівників фірм, щоб трудовий колектив був командою однодумців, пристрасних патріотів своєї організаці...