Важливі критерії в застосуванні автокранів.


При виконанні будівельних робіт автокрани, основним чином, вживають для укладання фундаментів, ще широко використовується дана техніка для навантаження або розвантаження, так як далеченько, щоб ці роботи мали всі шанси бути виконані вручну. Впровадження вантажопідйомної техніки неодмінно при роботі з вагою більше 50 кг, а ще у випадках, коли вантаж потрібно піднімати на висоту, що перевищує далеко не 2 метри.

Брати для робіт дозволено тільки автокрани з не виробленим технічним ресурсом. Списана така вантажопідйомна техніка до експлуатації не дозволяється.

Приступаючи до роботи, машиніст по пуску автокрана повинен за підтримки зовнішнього огляду пересвідчитися у справності всіх його пристроїв, а потім випробувати роботу крана в режимі холостого ходу.

До цього, ніж почати виконання будівельно-монтажних робіт, машиніст зобов’язаний ознайомитися з проектом робіт які йому треба виконати сюда також входять проекты монолитных домов для будівництва яких використовують бешені крани і пильно оглянути будівельний майданчик, на якому належить діяти автокрану. Якщо така робоча платформа межує з ЛЕП, не далі 30 метрів, то для робіт біля неї потрібно оформити відповідний наряд-допуск.

У зимовий час автокран може діяти лише при холоді, що не перевищує зазначені параметри в технічній документації на кран. Є ще обмеження порівняно вологості повітря. Випускаються моделі автокранів, які мають всі шанси діяти і в екстремальних погодних умовах, наприклад, в Арктиці або в жарких тропіках.

В критеріях нехороший видимості: при в’язкому тумані, в снігопад або дощик, коли невиразні сигнали стропальника і положення підіймаємої ваги, робота крана зобов’язана бути припинена по удосконалення видимості. Забороняється ще діяти при сильному вітрі і під час грози.

Автокран обслуговують, як мінімум, 2 людини: машиніст крана і стропальник. Групувати ці дві функції зовсім неприйнятно, тому що машиніст при виконанні робіт зобов’язаний безперервно перебувати в кабіні крана, а стропальник в цей час зобов’язаний бути біля переміщуваного вантажу.

Стропальник займається кріпленням вантажів і подає команди кранівнику. Впровадження випадкових людей БЕЗ НАВЧАННЯ І ПРАКТИКИ для даної роботи неприйнятно. Стропальник зобов’язаний солідно зміцнювати нерухомий міцно вантаж. Неприйнятно зміцнювати вантаж, на вазі або з перекосом. Зсув багажу слід створювати без ривків. При цьому переволакувати вантаж слід піднімати на висоту, як мінімум, на 50 см вище розташованих на шляху предметів.

При переміщенні вантажів вагою по 10 тонн досить 1-го стропальника, для робіт з вагою в 40 — 50 тонн вже потрібно 2 стропальника, а для вантажів 80 — 100 тонн в критеріях несприятливого клімату може знадобитися і деяка кількість стропальників.

Будь-яка будівельна платформа — це зона підвищеної небезпеки, тут особливо слід дотримуватися критерії безпеки.

Похожі записи:

Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання.... Вплив відхилень напруги на різні електрообладнання. Якщо в будинку нестабільне енергопостачання, стабілізатор напруги...
Автокраны — современная строительная техника... Технологии развиваются каждый день. Если пару лет назад техника считалась актуальной и современной, то на данный момент ...
Збирання врожаю — де беруться продукти.... Інноваційна сільськогосподарська техніка відіграє головну роль в виробництві і обробці харчових товарів. З підтримкою да...
3D-смартфони на базі Android 2.2 ,без окулярів випустила ком... Компанія Sharp і японський оператор Softbank представили 3d смартфони під назвою Galapagos. Смартфони Sharp 003SH і 005S...