Затірки для швів Glutolin.


Фірма Pufas з Європи — виробник клеючих сумішей, грунтувальних покриттів, шпаклівки, фарби та інших будівельних матеріалів яка відома на російському ринку будівельних матеріалів уже з 1992 року. На початку XXI століття між цими компаніями була проведена інтеграція в єдину торгову мережу марки Glutolin.

Для ремонту і освіження швів ця відома виробнича компанія випускає також наступні продукти.

Склад для затирання швів Fugenwei?

Спеціальний білий цемент створений для затирання швів шириною до 5 міліметрів між підлоговими і настінними плитками. Також можна використовувати для мозаїчного покриття і після того як зробили теплу підлогу своїми руками встановивши на нього керамічну плитку.
Склад затірки для швів володіє морозостійкістю і водостійкістю, містить синтетичну смолу. Оброблена плиткова кладка затіркою виходить гладкою, після затвердіння не утворює тріщин. Затірку Fugenweis можна тонувати барвниками Pufamix.
Витрата матеріалу — 0,7-1,0 кг на 1 м2. Термін зберігання — мінімум двадцять чотири місяці з дня виготовлення.

Затірочна суміш Fugenreparatur, призначена для ремонту швів.

Готова до застосування дисперсійна маса, призначена для внутрішніх робіт, міститься в практичному 400-грамовому тюбику. За допомогою цього складу ремонтують виломленні шви між облицювальною плиткою на стінах.
Водостійка затирка Fugenreparatur білого кольору, при застиганні не утворює тріщин. Її можна поєднувати з тонувальними пігментами Pufamix. Зазвичай затирка сохне протягом 4-7 годин.
Термін зберігання затирання становить мінімум 24 місяці з дати виготовлення.

Спеціальна фарба для поновлення швів Frische Fuge

Біла фарба Frische Fuge призначена для поновлення швів між облицювальною плиткою на стінах. Не підходить для обробки швів, заповнених силіконом.
Frische Fuge не схильний до дії світла і цвілі, не пошкоджується в процесі багаторазового миття, стійкий до стирання. Підлягає тонуванню до 5% спеціальними барвниками або пігментами Pufamix.
В комплекті Frische Fuge міститься 250 мл фарби, 1 губка і 1 пензлик.

Сохранить

Похожі записи:

Що є робота архітектора. Робота архітектора зосереджена на тому, щоб забезпечити проект який реалізується на будівництві. Але в ході будівництва,...
Терасна дошка з унікальним покриттям.... Домовласники постійно шукають найкращі будівельні матеріали, коли вони будують особливо новий будинок, або вирішили зроб...
Вибір правильних меблів і оздоблювальних матеріалів для буди... Вибір правильних меблів для Вашого будинку є предметом крайньої стурбованості. Ретельно перевірте, перш ніж купити меблі...
Цегла є одним з найстаріших будівельних матеріалів.... Грати з різними формами будівельних і конструкційних матеріалів є частиною роботи у архітектора. Багато факторів , такі ...
Теги до запису: