21.03.2012 - orbk.net

Землетрус в Мексиці пошкодив більше п’ятисот будинків.

Поділитися:

В результаті потужного землетрусу в Мексиці, пошкодження отримали понад п’ятисот будинків, у тому числі й у столиці держави, передає в середу агентство Reuters. В цьому повідомлені про постраждалих або загиблих жителів не надходило.

Землетрус стався в районі курортного міста Акапулько, його гіпоцентр знаходився на глибині близько 17,5 кілометра під землею. Магнітуда підземних поштовхів, за уточненими даними, склала 7,4, а не 7,9, як повідомлялося раніше. Основний сейсмічний удар тривав близько хвилини, за ним послідувало кілька афтершоків.

Як заявив губернатор штату Герреро, де розташовувався епіцентр землетрусу, на його території пошкоджено близько п’ятисот будинків, причому частина з них зруйнована. В Ометепеке, найближчому до епіцентру населеному пункті, пошкодження отримали близько 60 будівель. У сусідньому штаті Оахака, за даними властей, постраждали в основному будівлі шкіл. Мер Мехіко розповів, що пілоти облітали мегаполіс вертольотами не помітили серйозних руйнувань, але не став називати точну кількість пошкоджених об’єктів. Міжнародний аеропорт Мехіко працює в звичайному режимі.

Збір інформації про збиток триває. Як зазначає Agence France-Presse, що землетрус у Мексиці який стався 20 березня став одним з найпотужніших в Мексиці з 1985 року, коли в результаті підземних поштовхів магнітудою 8,1 тільки в столиці загинули, за різними оцінками, від 6 до 30 000 чоловік.

Лента.ру

Рекомендую:

Землетрус у Новій Зеландії. У суботу потужний землетрус стався  і розбудив сплячих жителів міста Крайстчерч (Christchurch) - другого за величиною міста Нової Зеландії.За ново...
Землетрус у Китаї На північному заході Китаю йде масштабна рятувальна операція, усувають наслідки землетрусу. Кількість загиблих вже перевалила за 600. Поранених і зали...

Факти Акапулько / афтершок / гіпоцентр / Збиток / Землетрус / Мексика / Мехіко / постраждали / сейсмічний удар /