Землетрус в Мексиці пошкодив більше п’ятисот будинків.

В результаті потужного землетрусу в Мексиці, пошкодження отримали понад п’ятисот будинків, у тому числі й у столиці держави, передає в середу агентство Reuters. В цьому повідомлені про постраждалих або загиблих жителів не надходило.

Землетрус стався в районі курортного міста Акапулько, його гіпоцентр знаходився на глибині близько 17,5 кілометра під землею. Магнітуда підземних поштовхів, за уточненими даними, склала 7,4, а не 7,9, як повідомлялося раніше. Основний сейсмічний удар тривав близько хвилини, за ним послідувало кілька афтершоків.

Як заявив губернатор штату Герреро, де розташовувався епіцентр землетрусу, на його території пошкоджено близько п’ятисот будинків, причому частина з них зруйнована. В Ометепеке, найближчому до епіцентру населеному пункті, пошкодження отримали близько 60 будівель. У сусідньому штаті Оахака, за даними властей, постраждали в основному будівлі шкіл. Мер Мехіко розповів, що пілоти облітали мегаполіс вертольотами не помітили серйозних руйнувань, але не став називати точну кількість пошкоджених об’єктів. Міжнародний аеропорт Мехіко працює в звичайному режимі.

Збір інформації про збиток триває. Як зазначає Agence France-Presse, що землетрус у Мексиці який стався 20 березня став одним з найпотужніших в Мексиці з 1985 року, коли в результаті підземних поштовхів магнітудою 8,1 тільки в столиці загинули, за різними оцінками, від 6 до 30 000 чоловік.

Лента.ру

Рекомендую:

На японській АЕС «Фукусіма-1» відмовила ... На японській АЕС "Фукусіма-1" відмовила система охолодження другого реактора. Про це повідомляє Jiji. Згідно із заявою компанії-оператора АЕС Tokyo...
На другому реакторі АЕС «Фукусіма-1» в Я... На другому реакторі АЕС "Фукусіма-1" в Японії після землетрусу відмовила система охолодженням 13 березня. Японскі фахівці готуються випустити радіоакт...