Google поділиться з МТС заробітками.

Google поділиться з МТС заробітками від реалізації програм для Android.

Google і російська МТС зробили договір про спільну роботу в сфері реалізації для мобільної платформи Android додатків.

МТС тепер встановить на власні брендовані телефони віджет веб-торгового центру Google Play. У самій електронній крамниці встановитися розділ не тільки додатків МТС, але і його партнерів. Крім цього, Google стане зараховувати МТС чверть заробітків від продажів комерційних додатків власникам брендованих мобільних приладів.

Цей прецедент угоди в інтерв’ю «Відомостям» довела прес-секретар МТС Кузьменко В.. Згідно її словами, напевно це 1-а афера такого рівня в Східній Європі. Так само подібні вмовляння з Google мають намір закінчити 2 інших оператора — «Вимпелком» («Білайн») і його конкурент «Мегафон».

Брендовані прилади для мобільного зв’язку продаються у фірмових салонах по умовно низькій вартості і з комплектом встановлених сервісів. Бренд мобільного зв’язку МТС, зокрема, випустив 1-й в світі телефон з ГЛОНАСС — модель МТС 945.

Рекомендую:

Іракці зламати американські безпілотники!... 26-доларова програма допомогла іракцям зламати американські безпілотники. Платне програмне забезпечення, яке розповсюджється через інтернет, здатне...
LG OPTIMUS BLACK ВИХОДИТЬ НА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК.... Стильний тонкий і легкий смартфон з яскравим дисплеєм NOVA КИЇВ, 10 травня, 2011 – Стильний тонкий і легкий Android-смартфон LG Optimus Black, осна...