Італійська кухня — історія.


Запах італійської кухні ніяк не переплутаєш ні з яким іншим. Він заповнений духом подарунків теплого моря, пахощами трав і терпкістю плодів. Творячи страви, кулінарні чарівники Апенинского півострова покладаються на багаторічний експеримент власних попередників.

Кулінарія в Італії була зведена в ранг мистецтва в еру відновлення. Тоді Флорентійські торговці витрачали величезні суми, засновуючи середні навчальні заклади кулінарного мистецтва.

Коли Медічі, велика цінителька гарної кухні, вийшла заміж за французького короля Генріха II, вона брала з собою італійського кулінара. Так як до даної події французької кухні ніяк не було. У тому числі і гастрономічна енциклопедія (Larousse Gastronomique) іменує Італію вітчизною державної кухні.

Італія славиться власними сирами: моцарелла, Бель Паезе, горгонцола, буріелле, і природно всім відомий пармезан. Благоуханний, тертий або покришений маленькими шматками, він вважається невід’ємною частиною італійського страви, що об’єднує всі складові і приєднує їй особливий присмак. Люблять італійці і томатовий соус — сальса ді помодоро. Згідно деяким рецептам його готують зовсім довго на слабенькому полум’я, отак ніби сальса ледве-ледве вирує. У соус додають пряні трави — базилік або майоран.

Оливкова олія — ​​є важливий інгредієнт італійської кухні і краще тільки застосовувати найбільш високоякісне масло. В основній масі страв даного масла додають зовсім трохи, щоб підбавити їжі особливий присмак. Найчастіше оливкова олія, яка виходить при прохолодному методі вичавки оливок, неперевершено йде для салатів і макаронів, а буденне годиться для виготовлення простої їжі.

Першими потерпілими італійської кухні впали французи, таке впевненя у власному впливі на кухню межує з Францією Північної Італії. Об’єднані Штати поповнили універсальну скарбничку фаст-фуду найбільш швидким у виготовленні італійською стравою — піцою. Потрібно прийняти, ніби самі італійці ніяк не щасливі даним: американцям знадобилося лише кілька років, щоб спотворити майонезом рецепт столітньої давності. Тим, хто лише збирається «звести знайомство», потрібно усвідомити: реальну непогану піцу готують лише в дров’яній печі (а ніяк не в духовці). Зараз посеред інгредієнтів піци, крім незамінних сиру і томатів, дозволено покласти анчоуси, сирокопчену шинку, різні види ковбас, варену шинку, гриби, сосиски, артишоки, мідії, часник, цибулю і т.д. Але ніяк не варто рушати за піцою в ресторанчиках, для даного є особливі піцерії. І якщо ви збираєтесь відвідати новые детские аттракционы то і там ви можете віднайти смачну піцу, так як її люблять як і дорослі так і діти у всьому світі.

В ресторанах італійську кухню припускають стравами класом вище. У розділі закусок неодмінно обирайте карпаччо — ніщо подібного в російській кулінарії ви ніяк не знайдете. Карпаччо — напевно сире мариноване м’ясце, яке елементарно тане в роті.

Якщо ж кулінарні досліди вам ніяк не по душі, замовляйте пармскую шинку з динею, запеченою на грилі. Також зовсім апетитно. Ну, а далі, природно, пасти.

Похожі записи:

Яйця пашот по-англійськи. Беремо для приготування два яйця, потрібен і хліб білий десь тридцять грамів, тертий сир в кількості десяти грамів, верш...
Женева и Собор Святого Пьера. Женевский собор воплощает в себе впечатляющую культуру и историю Женевы. Более 850 лет, это архитектурный восторг и орие...
Майк Фланаган (Михаил Пелег) и еврейское государство.... Майк Фланаган, известный под именем Михаила Пелега – солдат родом из Ирландии, помогавший Израилю в создании армии этой ...
Прапор Великобританії історія. Прапор Великобританії з'явився в 1603 році. У цей час на престол Шотландії вступив Яків VI, який відомий всім як Яків I....