26.04.2012 - orbk.net

Косметика основи.

Поділитися:

Косметика призначена для підкреслення вашої унікальної прекрасної зовнішності, але не повинна приносити негативну увагу до вас. Її не повинно бути занадто багато.

Олівець для очей: темна і густа підводка для очей змусить вас виглядати так наче ви перестаралися і зруйнує все враження від вашої косметики.

Туш для вій: занадто багато туші виглядає підроблено і буде розшаровуватися. Це виглядає особливо погано, якщо наносити її з товстим олівцем для очей або темно-синіми тінями для вік ваших очей.

Фон: Переконайтеся, що основа відтінку кольору вашої косметики, як ваша шкіра. Основний тон призначений для захисту і надає особі гладкий вигляд. Головне тут поєднання відтінків.

Пудра: Те ж саме справедливо і для рум’ян — не надто багато.

Рекомендую:

Що потрібно знати, вибираючи хороший крем?... Креми - такий тип косметики, якою користується практично будь-яка дівчина. Важлива властивість крему - захист шкіри від негативного впливу навколишньо...
Гель для душу. Косметологи рекомендують.... В данний час важко уявити, як раніше ми обходилися без речей, які нам здаються невід'ємною частиною нашого життя. До прикладу - гель для душу. Гель дл...

Стиль Враження / Косметика / Олівець для очей / пудра / тон / Туш для вій /