Плюси і мінуси відносин з одруженим чоловіком.


Як би наші дамочки не лаялися на жінок, які вступають в союз із сімейними чоловіками, але вони все одно будуть приходити і дратувати законних жінок. Адже кожен справжній хлопець дивиться на красуню, яка може стати його, якщо він докладе зусиль. Але може бути не так вже й кумедно стати жінкою «другого плану». У кожній ситуації можна знайти негативні і позитивні сторони.

Переваги зв’язку з «окільцьованим» чоловіком.

Гідність 1. Щастя переповнює душу коханки. Вона поруч з чоловіком, який запав їй в душу.

Привілеї 2. Кожен раз жаркий секс. Деякі труднощі в сексі з жіночками у чоловіків можуть бути: вони трохи приїлися один одному або дружина з самого початку не була гарячою в сексі. Часто чоловік не хоче говорити своїй супутниці про життя, що в інтимі вона його більше не влаштовує, а просто знаходить заміну цьому недоліку на стороні. Та особа згодна втілювати всі його заповітні бажання в сексі.

Плюс 3. Всі зустрічі — бажані. Бо любовник приносить із собою букети квітів, запрошує на вечерю в ресторани чи кафе.

Плюс 4. Вбиваючий любов побут не приходить в такі союзи. Чоловік боїться засмутити в сексі коханку. Це багато всепрощаючих очах дружини можна і впасти разок-другий, а ось при полюбовниці — він крутий. А от для жінки лазерная эпиляция саме те, що може надати нових відчутів для чоловіка.

Вигода 5. Можна без будь-якого дозволу сходити в нічний клуб з подругами. Чоловік ж і сам раз по раз до дружини йде. У цей час можна зайнятись облаштуванням свого особистого життя, поки ваш чоловік на дачу з сімейством поїхав.

Плюс 6. Грошова підмога зі строни коханого. Як правило, мужики не скупляться на гроші для коханок. Дорогі дари роблять своїм коханкам, щоб якось їх порадувати. Треба адже в очах коханої дами завжди бути на висоті.

Негативні сторони відносин з одруженим чоловіком

Недолік 1.Він може і не залишити свою дружину заради вас. На другому плані вам і доведеться залишатися вічно. Він до вас не піде від сім’ї, особливо якщо дружина йому сина народила.

Вада 2. Не можна нікому говорити, що у вас відносини, так як прийде викриття і чоловік піде до сім’ї.

Недолік 3. Всі свята будете відзначати наодинці, або з подругами, якщо у вас іншого чоловіка немає.

Мінус 4. Ревнощі. Коханка повинна зрозуміти, що вона не головна в його житті.

Мінус 5. Чоловік буде напруженим, оскільки потрібно не попастися на очі знайомим.

Мінус 6. Чоловік постійно поспішатиме до родини, адже його там чекають і обов’язково запитають, де він був.

Мінус 7. Вас чекають постійні розпитування подруг, чому він не кидає дружину. Це почне дратувати і відносини закінчуться.

Похожі записи:

Захист рівності прав чоловіків та жінок у трудовому законода... Конституцією України (ст.ст. 24, 43) встановлено, що не може бути привілеїв чи обмежень, зокрема, за ознаками статі, а р...
Який сон такі і відносини! Дослідники з Центру Сексуального Здоров'я у Великобританії (Sexual Health Centre, UK) стверджують: дізнатися про емоційн...
Грузинські виробники вина не постачають продукцію до Росії.... Грузинські виробники вина не поставляють продукцію в Росію в слідстві проблем логістики та дистрибуції, про це заявив Ге...
Символ нью-йоркських презервативів — кнопка живлення !... Символом нью-йоркських презервативів стала кнопка живлення. Департамент охорони здоров'я Нью-Йорка оголосив переможця ко...