Самостійне придбання нерухомості.


Споживачів, які прагнуть самостійно вирішити питання придбання квартири, як і раніше немало. Як правило, з метою заощадження коштів.

Які моменти важливі при самостійному придбанні квартири?

По-перше, серйозним завданням є посвідчення законності реалізації квартири. Крім іншого, виключно істотні всі подробиці, що стосуються кількості прописаних в квартирі людей і більше того, цінною інформацією є причини їх виписки. Але досягти цього досить проблематично. Якщо, це недосяжно у вашому варіанті, з’ясуйте хоча б мінімум інформації. Чи існують які вибули з об’єкта нерухомості в армію, наприклад, або в дитячі будинки.

Ці дані, як правило, прописані в довідці про кількість прописаних в квартирі осіб, яку зобов’язаний надати продавець. Крім того, до реєстру обов’язкових документів входить письмова згода кожної зареєстрованої особи на реалізацію квартири.

Перед покупкою квартири потрібно з’ясувати, чи немає проблем у нинішніх мешканців з правоохоронними органами. Крім того, важко назвати вдалим придбанням квартири, якщо колишні мешканці захоплювалися наркотиками або алкоголем. Звичайно якщо ви купуєте нерухомість за кордоном то уровень английского языка повинен буди на відповідному рівні, що б ви були не ошукамини.

По-друге, спробуйте підшукати продавця, який не потребує внесення передоплати. Тим паче, якщо ви сумніваєтеся у виборі. Якщо власник квартири все ж наполягає на отриманні авансу, обов’язковими документами при передачі коштів є розписка про їх отримання і авансова угода. До зразка оформлення авансової угоди також слід поставитися уважно. У ньому повинні бути приведені всі деталі досягнутої домовленості. Повинно бути докладний опис нерухомості та зазначення її вартості. Вагомими умовами є і термін укладання угоди купівлі-продажу, і час виписки та виїзду нинішніх мешканців. Особливими пунктами регулюються всі фінансові зобов’язання: оплата держмита, послуг нотаріуса, реєстрації договору.

Третім відповідальним аспектом є схема проведення взаєморозрахунків. У більшості випадків, для обох учасників угоди зручна передача коштів за допомогою банківської комірки.

Означенні аспекти вимагають особливої ​​уваги з боку покупця. Однак навіть з урахуванням наведених рекомендацій, відсутність сприяння професіонала все ж значно підвищує ризик втрати коштів. Бути може, все-таки є сенс звернутися до ріелтора. Адже беззбитковість супроводу угоди купівлі-продажу варте, мабуть, набагато більше, ніж 5% договору, які ви оплатите фахівцю.

Похожі записи:

Зоряна нерухомість. Останнім часом у голлівудських зірок з’явилась ще одна вигідна форма заробітку, вони купують і продають особняки, ранчо,...
Неповернення кредиту при іпотеці.... Багато позичальників по іпотечних кредитах виявилися не в силах далі гасити кредит. Посилює становище, якщо забезпечення...
Що потрібно знати перед продажем квартири.... Продаж власного житла часом займає надто багато часу. Багато хто намагається відшукати будь-який привід для завищення ці...
Оренда квартир подобово. Нерухомість вважається найприбутковішим бізнесом. Але кожен хто займається нерухомістю вимагає більше рекламних процесів...