Як правильно покласти плитку на підлогу.


Надзвичайний асортимент керамічної плитки для підлоги дає простір для фантазії. Її застосовують в квартирах, на дачах, в конторах. Догляд за плиткою робити дуже просто. Плитка високоміцна, ідеально переносить вологу, легко миється. Головне правильно її підібрати і укласти, тоді вона буде служити довгий час і радувати око.

Вибір плитки для підлоги.

Найбільш загальнопоширеною була і залишається керамічна плитка для підлоги вітчизняного та імпортного виробництва. Вона доступна за ціною, запросто вкладається. Використовується у ванних кімнатах, в проходах, на кухнях і в підсобних приміщеннях. Нинішній керамограніт найбільш міцний і морозостійкий. Широкий асортимент кольорів і відтінків, імітація під килим, натуральний камінь допомагають у створенні потрібного інтер’єру. Зазначений обробний матеріал використовується в приміщеннях з підвищеними вимогами до експлуатації.

Набирає популярність і таке підлогове покриття, як натуральний камінь. Він не підійде для вологих кімнат і найдорожчий з перерахованих вище матеріалів.

Підготовка до роботи, вибір клею.

Основу під плитку потрібно ретельно вирівняти, очистити і висушити. Видалити нерівності можна, виконуючи стяжку або застосовуючи самовирівнюючі розчини.

Марка клею підбирається в залежності від типу плитки і від умов, при яких буде відбуватися експлуатація підлоги. Для укладання керамограніта використовують клей з високою адгезією. Коли на поверхні підлоги знаходиться шар матеріалів з низькою всмоктуючою здатністю, то застосовується спеціальний клей.

Для покриття підлоги в неопалюваних приміщеннях клей повинен бути морозостійким. Якщо покриття буде з природного каменю, необхідно враховувати вологопоглинання даного матеріалу.

Натуральний камінь зазвичай укладають на спеціальний білий склад, він швидкосохнучий і не міняє забарвлення. Самим невибагливим обробним матеріалом вважається керамічна плитка, підходить для обробки абсолютно будь-яких приміщень. Для її укладання можна використовувати цементний клей, за умови, що плитка укладається на цементну стяжку.

Укладання плитки.

Викладення плитки починається з найбільш ближнього кута. При укладанні мозаїчних орнаментів попередньо наноситься розмітка. Для нанесення клею буде потрібно звичайний шпатель і зубчастий шпатель, ділянка підлоги покривають клеєм не весь, а з розрахунком на 20 хвилин роботи, також клей наносять на зворотний бік плитки. Міжплиткові шви обробляються певними затираннями. Щоб вони рівно висихали і після не тріскалися, їх два-три дні зволожують водою. Час початку експлуатації нової підлоги с керамічної плитки при укладанні на швидкосохнучий клей — через два дні.

Похожі записи:

Керамічна плитка для вашого будинку.... Так всіма зараз улюблений будівельний матеріал для обробки керамічна плитка була вперше використана в 15 столітті в Кита...
Что такое керамогранит – характеристики и свойства.... Сейчас очень быстро вырастает известность такого отделочного материала как керамогранит. Слышали про него почти все, а в...
Керамогранітна плитка — матеріали для будівництва.... Сьогодні на ринку є величезний вибір будівельно-ремонтної продукції, що має, відповідно і різну ціну. Це означає, що мат...
Заміна покриття для підлоги. Одним з найскладніших етапів у ремонті вашої квартири це заміна полового покриття. Оздоблення данного покриття відбуваєт...