Захист вкладень при придбанні квартири.


Практично всі сучасні громадяни добре розуміють, що допомога професіонала при придбанні квартири — важливий фактор. Але не слід вважати, що звернення до ріелтора позбавлять від усіх проблем. Зрозуміло, майстер в галузі нерухомості допоможе і з вибором відповідного варіанту, і з перевіркою документації, і з передачею грошей. Більше того, сьогоднішні експерти здатні провести і роботу експерта. Однак відповідальність за саму угоду, як не дивно, несе сам учасник угоди. Особливо це стосується набувачів квартири. Саме їм у першу чергу потрібно подумати про захист і збереження вкладень в придбану нерухомість.

Уникнути складнощів в подальшому можна кількома способами.

По-перше, ви істотно зменшите можливість втрати коштів, працюючи з перевіреним агентством. Інакше висловлюючись, головним важливим завданням є вибір надійної ріелторської організації. Існують деякі критерії вибору агентств, зокрема, тривалість роботи агентства на ринку, перелік послуг, відгуки інших споживачів.

По-друге, детально прочитайте договір надання ріелторських послуг. Зокрема, уточніть, які функції бере на себе агентства і яку відповідальність воно несе в разі їх невиконання. Якщо у вас є запитання до будь-якого з положень договору, слід відразу з’ясовувати всі неясності. Складання типового договору в даному випадку неприйнятно. Адже будь-яка операція з нерухомістю має своєрідні особливості. Всі доповнення до контракту повинні бути внесені у вигляді письмового доповнення.

По-третє, ви можете потурбуватися про захист придбаної нерухомості, оформивши страховку професійної відповідальності ріелторів. У такій ситуації, при виникненні труднощів з вашою власністю з вини ріелтора, страхова компанія повністю відшкодовує витрачені кошти.

Корисним буде і страхування втрати права власності. Тоді навіть у випадку втрати права власності на квартиру, якщо вона трапилася не з вашої вини, ви зможете отримати ваші кошти в повному обсязі у вигляді страхової виплати.

Як би там не було, успіх придбання квартири багато в чому залежить від уважності покупця. Скориставшись нашими радами, ви зможете уникнути зайвих проблем.

Похожі записи:

Спрощення методу купівлі та продажу землі або новострою.... Спрощення методу купівлі та продажу землі в наш час можливо завдяки ріелторським компаніям. Майже кожна людина не знає н...
Нерухомість Індія. Будівництво та Нерухомість. Індія і її нерухомість знаходиться на підйомі в такій швидкій фазі, що дає інвесторам найкра...
Проблема малого готельного бізнесу, яка все живе по квартира... Як правило, однією з головних проблем готельного бізнесу може бути покупка нерухомості. Як правило, пансіони будують в р...
На чому заробляють ріелтори. Ринок квартир, заміських будинків зараз відчуває важкі періоди. Велика кількість фірм зазнали крах свого бізнесу і за...