Де живе молодість?

Старіння, неухильно йде до кожної людини:

Історія світу наповнена історіями людей, які намагалися знайти вічну молодість. Багаті люди збираються в приватні центри, використовують магію еліксирів. Багато людей п’ють певні вітаміни, багато зеленого чаю, використовують ко ензими Q10 і т.д., в надії знайти «джерело вічної молодості». Давайте ближче подивимося, що відбувається з нашим організмом, як ми старіємо.

Гормон росту неухильно знижується у віці 31 і в розмірі 14% на десятиліття. Зі старінням, ми стаємо вразливими для хвороб. Наша здатність боротися з хворобами знижується, здатність організму засвоювати цукор, обробляти холестерин і очищати нирки від токсинів, стає все важче і важче.

Як людина старіє. Зниження рівня певних гормонів показує такі симптоми, як:

сиве волосся
зморшкувата шкіра
зменшення товщини шкіри
забудькуватість
низький статевий потяг
збільшення ваги
біль кісток або суглобів
імунна система слабшає
знизилася м’язова сила

Ці симптоми можуть бути можливими в результаті, зниження гормону росту людини. До 21 року, гормон росту людини в достатку в організмі який відповідальний за нарощування м’язової маси, росту кісток, еластичність шкіри, збільшення енергії, м’язової маси і сексуальної енергією.

Сиві волосся викликає уповільнення виробництва меланіну в протягом довгого часу у волосяних фолікулах. Коли це відбудеться, то волосяні фолікули виробляють все менше і менше меланіну, і в результаті випадання волосся, колір і погана міцність.

Гормональний зрив, вільних радикалів, є основним фактором старіння шкіри через зниження гормону як зростання і тестостерону, які виробляються тільки в помітних кількостях у віці до 20 років. Ці гормони відповідають за фізичну підготовку, регенерацію імунної системи.

Іншим фактором є вільні радикали. Ці частини молекул, які знаходяться в людському тілі. В результаті зовнішніх чинників, таких як ультрафіолетове випромінювання (занадто багато сонця), куріння або нездорове харчування, в цих умовах вільні радикали схильні реагувати. Вживання антиоксидантів допомагає уникнути цих процесів.

Що може уповільнити старіння?

Ну, фактичні нічого, але може в якійсь мірі здоровий спосіб життя, правильне харчування, потрібну кількість вітамінів. І це на даний момент єдиний шлях до тривалого збереження омолоджуючих функцій тіла людини.

Tags: , , ,