Економія енергії, безрезервуарний нагрівач.

З ростом цін на світові енергоносії спостерігається збільшення інтересу до приладів енергозбереження. Без резервуарні водонагрівачі стали дуже популярні через їхню здатність нагрівати гарячу воду на вимогу, без накопичувального бака якого не потрібно. Без резервуарні нагрівачі існують як електричні так і газові. Замість того, щоб вода потрапляла в традиційний бак для води, вона циркулює через ряд спіралей з електричним підігрівом або газовим, які нагрівають воду, тоді коли вона рухається через джерело тепла. Цей новий процес обігріву води вимагає більш дорогих інвестицій, ніж звичайні водонагрівачі, але ці гроші повертаються в довгостроковій перспективі з економією енерго ефективності. Економія енергії в основному виходить в не потребі нагрівати весь резервуар з водою, як працює бойлер, а тільки тоді коли її використовуєш.

Існує один виняток, що є мінусом, це «нескінченні» постачання гарячої води. Швидкість потоку обмежена. Іншими словами, якщо ви одночасно хочете використовувати велику кількість води, то потік води нагрівач не буде встигати нагріти.

Більшість без резервуарних водонагрівачів на газі краще справляються з тепловою потужністю і часом відгуку. Але газові водонагрівачі вимагають правильної вентиляції. Як і газові котли.