Історія суші.

Рибу спочатку укладали рядами в дерев’яні бочки і підсоленою вже водою заливали її. Протягом тижнів кількох слідом за тим йшло натуральне заквашування. Таку рибу стали вживати з рисом в 7-8 ст .. І до цих часів цей давній тип сусі який називають «наредзусі» – зустріти можна в деяких районах Країни висхідного сонця. Ще через деякий кількість століть в рис стали додавати цукор і оцет, щоб підбавити для цієї страви особливий кисленький присмак, а морепродукти стали подавати в сирому вигляді з рисом. Таким чином, квашення риби з процесу готування випало.

Заголовок в назві сусі пишеться або одним ієрогліфом, що означає рибу, або 2-мя, один з яких – «довголіття», а 2-ий – «стиль поведінки». Суші (сусі) неодмінно подають у святкових варіантах – на різних святах, в дні народження ювілеїв. Таємниця сусі в накладенні смаків глутамінової та инозиновой кислот відповідно рослинного і тваринного походження. Будь-яка з цих кислот по собі – милий збудник смакових рецепторів мозку. Накладаючись, вони дають неодноразовий результат – рис і рибка. Для тих хто не вміє готувати, а любить їсти це блюдо існують спеціальні сервіси де замовити суші можна і іншу японську їжу до того це є не погана романтична їжа як пишуть Новини романтики в обному журналі для чоловіків.

І якщо присмак рису – є постійний, у морепродуктів відвідуються свої піки смаку, що залежать від термінів нересту риби, тому в різні епохи і року для приготування смачних суші використовують різні сорти риби.

Рекомендую:

Технологія BioFresh від Liebherr. Камера Liebherr BioFresh забезпечує ідеальні умови для максимально тривалого збереження свіжості продуктів. Завдяки підтримці температури на рівні 0 °...
Акваріум – ваше море риб. Для Акваріума прикраси , це ймовірність виглядати акварыуму більш привабливо і цікаво , при цьому створюють атмосферу загадкового морського дна. Коли ...