Кабардинка — славне місто курорт.

Кабардинка як місто вміщається в 1 категорію курортів чорноморського берега Кавказу. Відпочинок в Кабардинці щороку підбирають тис. мандрівників. Це курортне місто визнається 1 з відомих курортів в Краснодарській місцевості, поступаючись згідно притоку відпочиваючим в літній час виключно величезним нашим курортам. Власне в наслідок цього незліченна кількість туроператорів робить відмінні пропозиції для турпоїздок в Кабардінку згідно «легкодоступним» розцінками.

Що ж являє собою місто Кабардинка — воно належить до Геленджикського регіону і знаходиться на бережку Цемеської бухти. Розмір містечка приблизно 5 км. в довжину Чорноморського берега. У разі якщо стояти і дивитися на море то Кабардинка буде перебувати по ліву руку Цемеської бухти, а славне місто Новоросійськ буде по праву руку. Кабардинка цікава гірськими вершинами, називаються вони — Віра, Надія, Любов. З їхніх висот можна оглянути все майже найближче узбережжя. Схили навколо моря покриті лісами хвої, які лікувально впливають, і тому курорт Кабардинка в радянський час популярним був як дитячий санаторій.

З найдавніших пір завдяки теплому клімату і комфортнні бухті тут селилися постійно люди. У наслідку завершення російсько-турецької битви в 1836 р., тут було побудовано перше укріплення, яке називали форт Олександрія, а в наслідок Кабардинський форт і з 1920 отримало статус курорту. Зараз місто Кабардинка є сучасним курортом Російської Федерації з розвиненим туристичним сервісом і великим персональним сектором. Також тут є багато релігійних місць де можна купити церковные товары щоб блище познайомитись з правосланою вірою.

Набережна р. Кабардинки служить розважальним центром тут чиста мореплавна атмосфера, велика незліченність кафе-кондитерських та ресторанів, всілякі місць для відпочинку з атракціонами і гідрофітнимі горами спокушають всім цим орди спочивають відпочити на курорті в Кабардинці. Пляж тут поверхнево-крупно гальковий розкритий. Багато з пляжів пов’язані з туристичними базами і пансіонатам.