18.05.2012 - orbk.net

Каміни у інтер’эрі заміського будинку.

Поділитися:

Каміни або печі здавна як у Європі так і в Росії були священним місцем у будинку, що несе тепло та комфорт. В Голландії і Німеччині до камінів підходили з практичного боку, і завдяки відкритому вогню виникли імениті національні страви даних кухонь.

У Франції камін став реальним творінням мистецтва, його скрашували золотою ліпниною. Обов’язковою складовою каміна була поличка, в якому місці ставили предмети розкоші — бронзові канделябри, шкатулки з коштовностями, фарфорові статуетки. Над камінами вішали величезне гарне дзеркало, що відбивло сяюче світло вогню і примножуючи сяйво розкоші.

В Росії був поширений варіант печі, яка крім опалення приміщення та засоби приготування їжі служила ще й комфортним спальним приміщенням для усієї сім’ї. Піч, природно, віджила рідне. У сучасній квартирі таку універсальну штучку тримати не надає можливості.

А ось з часом камин модернізувався під сучасність. Зараз в наш час вони мають всі шанси нагріватися не лише дровами і вугіллям, однак і екологічною пожежобезпечною сировиною. Ще є також електричні каміни — цілком нешкідливі і досить малогабаритні пристрої. Але класика залишається камін на дровах.

Простір для нього краще передбачити ще на етапі проектування житла. Установку каміна в приміському будинку варто доручити експертам. Прорахунки мають всі шанси привести до негативних наслідків — камін стане пахкати димом.

Разом з тим необхідно відати, що дров’яної камін не варто розглядати в якості опалювальньої системи приміського будинку, особливо в зимовий період. Справа в тому, що ККД у каміна не найбільш 15% — все йде в трубу. Крім того, камін не здатний нагромаджувати тепло в приміщенні, тому, що дає його лише тоді, коли в ньому полум’яніють дровца. Тому в сучасних умовах камін в приміському будинку став елементарно неповторною складовою інтер’єру.

Далі питання, яку топку краще обрати, закриту або розкриту. Остання являє собою топкову камеру або нішу в цегляній кладці, в якій розпалюється полум’я. Це строгий розряд каміна в приміському будинку. Спільно з тим тепло, яке дає такий камін, тікає як лише потухне полум’я. За ним доводиться ще дивитися, тому що розлітаються по гранях іскри від полін мають всі шанси стати передумовою пожежі.

У каміні з прикритою топкою є дверцята, виготовлені з вогнетривкого скла, тому вони набагато безпечніші. З їх найбільш інноваційні забезпечені системою примусового забору повітря і повернення його.

Для збереження у каміна запасу полін краще купити також ететичну ковану дровницу. Погодьтеся, складені навпростець на підлозі дровца — не дуже мають симпатичний вигляд в приміському будинку.

Рекомендую:

Термодім у чому переваги? Що являє собою термодім які у нього переваги ніж у звичайному будинку з кірпіча. Термодім це будинок, стіни якого складені з пінополістирольних блоків...
Сучасний камін може поліпшити зовнішній вигляд ваш... Часто, коли ми робимо планування кімнат при новому будівництві або ремонті, то крім нових декоративних рішень ми часто задаємося питанням про можливіс...

Жилплоща вугілля / дрова / електричні каміни / Камін / ККД / Комфорт / тепло /