Mitsubishi Mirage.

Mitsubishi Міраж Повномасштабне виробництво глобального компакт автомобіля Mitsubishi Міраж вже почалося в Таїланді – автомобіль проводиться на третьому заводі Mitsubishi Motors Лаем Чабанг, який є найбільшим підприємством компанії і експортним центром за межами Японії.

Автомобіль Mitsubishi Mirage дебютував на автосалоні в Бангкоку 27 березня і почалася його продаж в Королівстві на наступний день, з п’яти варіантів, доступних для цього ринку.

Mirage став популярний у покупців в Таїланді з моменту його запуску менше, ніж місяць тому, і вже більше 15 000 замовлень прийнято. Японські продажі почнуться влітку, і автомобіль збирається бути введеним для продажу і в інших країнах АСЕАН.

«Важливо, щоб зберегти той же рівень високу якість пропонованих автомобілів, вироблених на заводах в Японії. Я вважаю, що нові Mirage є високо конкурентною моделлю авто, яка буде широко прийнята на ринках в усьому світі. Ми покладаємо великі надії, що це глобальна стратегічна модель, новий міраж, буде відігравати велику роль в подальшому зростанні нашої компанії “, сказав Осаму Масуко президент MMC.

Рекомендую:

Mitsubishi закрепляет свои продажи в США.... Mitsubishi  продолжает показывать прогресс продаж в 2014 г. В самом деле, продажи автопроизводителя  выросли на добрых  54,17 процента в США в мае...
Более пристальный взгляд на BMW M3 и M4 – De... BMW M4 Coupe - Detroit 2014 Справедливости ради стоит сказать, что мы решили вам показать новый кузов который пришёл на смену E92 BMW M3. Его мощь...