Новий позашляховик Mazda CX-5 SUV.

Mazda недавно офіційно представила позашляховик Mazda CX-5 SUV на своєму власному внутрішньому ринку. Нова Mazda CX-5 SUV буде доступна в декількох варіантах двигунів, а саме: 2,0 л SKYACTIV G нормально атмосферний прямого вприскування бензину і 2,2 SKYACTIV D Н.В турбодизель.

175 к.с. – 2,2-літровий дизельний варіанти класу XD XD і L Package, обидва доступні в 2WD і 4WD формі, а 155 л.с. – 2,0-літровий бензиновий версії 20С і 20S, 20С з версії доступні тільки в 2WD. Також автомобілі будуть укомплектовані SKYACTIV-Drive шестиступінчастою EC-AT. В комплект позашляховика Мазда входять 17-дюймові колеса (з 225/65 шинами) для всіх версій, окрім XD L, який отримує 19-дюймові шини 225/55.

Что не говорить но международная регистрация товарного знака у мазда не требует уже дополнительной рекламы.

Ціна на Mazda CX-5 SUV починається з 2,05 мільйона ієн за бензиновий варіант і до 3,19 мільйона ієн для версії 4WD L XD. Mazda встановила щомісячні цільові продажу в розмірі 1000 автомобілів в Японії. Але після запуску продажів в Японії на початку цього року, Mazda вже отримала близько 8000 замовлень на позашляховик.

Число замовлень на бензиновий двигун склав 27% від загального обсягу замовлень. Решта 73% складають замовлення на дизельний двигун, який як каже – Mazda забезпечує продуктивність еквівалентну 4,0 літровому бензиновому V8.

Рекомендую:

Ціна Range Rover, це стиль життя. Дорогі автомобілі завжди привертали увагу у людей. З яких Range Rover чомусь виділявся, це мовби ідеальне схрещення повноцінного позашляховика та ліму...
Новий Mercedes-Benz C-Class – AMG-версія.... Офіційної прем’єри зарядженого седана Mercedes-Benz C-Class - С63 AMG, ще не було, але очікується, що це станеться у літку 2011року. Світова прем’єр...