21.05.2012 - orbk.net

Підпірні стінки з натурального каменю.


Камінь — це єдиний матеріал який готовий протистояти часу, завдяки його екологічним і якісним властивостям він був і буде завжди популярний як найпрестижніший будівельний матеріал. Надзвичайно симпатичним камінь є при використанні обрамлення терас або схилів в саду, а саме є підпірні стіни з природного каменю. Розстановка каменів на вашій ділянці залежить від самого рельєфу, природними камінням можна навіть повторити крихітні вигини і виїмки схилу.

Особливо прекрасні сухі стіни, в яких натуральні камінчики складені без розчину, «насухо», а в ущелинах між каменів поселяються почвопокривні стійкі до посухи рослини, наприклад: костриця, очиток, флокс шилоподібний, седум, іберис, чебрець.

Для сухих стін із природного каменю підходять всі види породи каменю. Найпростіше відшукати для підпірних стінок матеріал неподалік від вашої ділянки — це помітно знизить витрати на те, щоб купити камінь натуральний, який до того ж абсолютно ідеально впишеться в місцевий ландшафт ділянки.

При укладанні підпірної стінки з каменю треба знати, що суха стіна не бажано щоб була більше 1,2 метри, і укладають її з малим креном до самого схилу (10-15%). Для фундаменту підпірної стінки насипають шар щебеню на глибину близько 40 см., нижні природні камені треба трохи заглибити в грунт. Так само між схилом і підпірною стінкою з каменю треба залишити не заповнене відстань спочатку близько 35 см., яке після остаточної сухої кладки з каменю засипають дрібним щебенем, що дає закріпити надійно стінку і береже грунт від вимивання крізь щілини.

Рекомендую:

ПРИНЦИП РОБОТИ КАМІНУ Камін по перше - це вогнище з відкритою топкової камерою. Найважливіша умова монтажу і працездатності каміна - це відсутність димлення на будь-яких ре...
Строительство деревянных домов.... Существуют различные типы конструкций на рынке недвижимости, но деревянные дома всегда были в моде. На самом деле, наиболее перспективные домовладельц...


Жилплоща ділянки / Камін / камені / ландшафт / Рослини / сухі стіни / Фундамент /