19.05.2012 - orbk.net

Північний Кіпр краса Середземномор’я.


кіпр північнийПівнічний Кіпр — це прекрасна держава східного Середземномор’я. Тільки всього деяка кількість часу мандрівки теплим морем відокремлюють його від відомих у світі турецьких курортів Аланії, Анталії. Берегова лінія Північного Кіпру омиваються теплими водами Середземного моря. Тут дуже м’який клімат, прекрасні гори які поросли кедром і сосною, розігріті сонцем пляжі і історичні монументи світового надбання яким немає числа, і які заманюють за собою в Північний Кіпр все більше і більше мандрівників з європейських країн — Англії, Німеччини, Франції та з величезної Росії.

Кіпр ще іменують «куточком світу, схожим на рай». Пляжі Північного Кіпру вважаються в туристів самими неповторними і звичайно безпечними на всьому Середземномор’ї. У цьому неповторному куточку природи літо дуже гаряче і тривале, сонце освітлює 340 днів в році, зимушка тут — помірна з малим передбачуваним дощем! Лише всього 2 місяці на рік — грудень-січень бувають дощовими, а середньорічна води температура — 20 ° C.

За довгі тисячі років чимало старих цивілізацій залишили за собою відбиток у розвитку та культурі цього прекрасного острова. Кіпр здавна вважається землею старих богів і богинь.

Кіпр також славиться своїми неповторними дикорослими квітами, а орхідей скільки, їх налічується більш 38 видів тут, з приходом весни вся земля покривається безперервним ароматним килимом, плантаціями лимонів, апельсинів, грейпфрутів, все навколо заповнюється екзотичними чудовими запахами.

Рекомендую:

Отдых на море — благоприятно скажется на ваш... А вы знаете что отдых на море представляет конечной подарок для вашего ума, тела и духа. Доля опыта и мудрости некоторых из ведущих мировых специалист...
У подорож навколо світу. У подорож найкраще говорять вирушати поїздом. Гітара, карти, доміно і приємна компанія, що ще потрібно для гарної подорожі, у таких кампаніях можна ві...


Туризм Дощ / Літо / Море / Північний Кіпр / Пляж / подорож / рай / Середземномор'я / тепло /