Подорож до Єгипту — великого та загадкового.


Єгипет — великий і загадковий, багато вчених вважають, саме Ніл є загальногеографічною передумовою виникнення єгипетської цивілізації, яка включає безліч нерозгаданих таємниць для нинішньої науки навіть при існуючому технологічному рівні.

Також Ніл сьогодні виступає популярним місцем організації річкових круїзів, в число яких входять як невимовної краси ландшафти, так і старовинні пам’ятки архітектури, що є унікальною спадщиною єгипетської культури.

Перш за все потрібно назвати архітектурну споруду в Карнаке. У його систему входять 3 будівлі, споруджених і присвячених владиці Стародавнього Єгипту богу небесного світила Ра, його дружині Мут, яка виступає, за стародавніми переказами, заступницею цариць, і їх синові — Хонсу — владиці містичного Місяця.

Якщо вірити загальновизнаними даними, комплексу приблизно 4 тис. років. Для безлічі дослідників історії, що живуть у наші дні, все ще залишаються неясними технічні способи, за допомогою яких були побудовані більшість пам’яток Стародавнього Єгипту, у списку яких і цей елемент. Так, наприклад, до цього дня невідомо, яким чином ймовірно було досягти того, що плити, які важать 10 тонн, з яких збудованний пам’ятник, так щільно складенні один до одного, що в щілину не пролазить лист тонкого паперу.

Слід відзначити і стародавні храми Ком-Омоо і Едфу. Місцева легенда свідчить, тут зійшлися арміі бога смути Сета і його найлютішого противника Хору. В результаті премудрий Хор переміг зло, помстився за свого батька Осіріса і віддав голову Сета богу Ра.

Храм Ком-Омоо звели на честь Хора — сина Осіріса ітворця землі Сабеков. Собор має два сектори і маленьке святилище, нині тут функціонує сховище крокодилячих мумій.

Обов’язково висловіть бажання побачити таємничі пам’ятки історії, якими багатий Єгипет, і, хто відає, може, в вас пробудяться полювання нових відкриттів і прагнення дізнатися, що ж сталося тут багато століть позаду правда численні навколишні легенди виступають лише вигадкою?

Похожі записи:

Подорож в Нью-Йорк. Подорож до Нью-Йорку для багатьох з наших людей є благом яке символізує дитячу мрію, познайомитися з хмарочосами і так р...
Египет для туристов. Египет является одним из самых увлекательных направлений во всем мире для тех кто любит путешествовать или просто мечтае...
У подорож навколо світу. У подорож найкраще говорять вирушати поїздом. Гітара, карти, доміно і приємна компанія, що ще потрібно для гарної подоро...
Краща авіакомпанія в Китаю. Подорож з Air China. Air China є однією з найбільших компаній авіакомпаній Китаю. Її база знаходиться в Beijing Capit...
Теги до запису:, ,