28.05.2012 - orbk.net

Помер винахідник ТВ-пульта.


В США помер винахідник пристрою, що дозволив телеглядачам перемикати канали, не встаючи з місця.

Юджин Поллі, творець першого бездротового ТВ-пульта, помер у неділю в Чикаго у віці 96 років.

Поллі працював інженером в компанії Zenith Electronics в 1955 році, коли винайшов портативний пристрій, що посилає світловий промінь на телевізор. З його допомогою глядачі могли перемикати канали, включати і вимикати телеприймач, не підходячи до нього — проце пише Голос Америки.

Через роки пульт дистанційного керування з дорогого аксесуару перетворився на невід’ємне доповнення до побутової електроніки.

За свою 47-річну кар’єру інженера Поллі отримав в США 18 патентів. Серед інших його винаходів — кнопковий автомобільний радіоприймач з можливістю фіксації налаштування на станції за вибором слухача і відеодиск — провісник сучасних DVD.

Рекомендую:

WikiLeaks про події навколо конфлікту Грузія-Росія... З опублікуванням додаткових документів WikiLeaks стали відомі нові відомості про позицію западноєвропейских країн у зв'язку з подіями в Грузії в серпн...
Ціни на бензин у різних країнах світу.... Різке зростання цін на бензин в США опинився в центрі уваги передвиборчої президентської кампанії. Американці завжди обожнювали свої автомобілі і д...


Технології / Факти інженер / відеодиск / радіоприймач / США / ТВ-пульт / творець / Чикаго / Юджин Поллі /