28.05.2012 - orbk.net

Помер винахідник ТВ-пульта.

Поділитися:

В США помер винахідник пристрою, що дозволив телеглядачам перемикати канали, не встаючи з місця.

Юджин Поллі, творець першого бездротового ТВ-пульта, помер у неділю в Чикаго у віці 96 років.

Поллі працював інженером в компанії Zenith Electronics в 1955 році, коли винайшов портативний пристрій, що посилає світловий промінь на телевізор. З його допомогою глядачі могли перемикати канали, включати і вимикати телеприймач, не підходячи до нього — проце пише Голос Америки.

Через роки пульт дистанційного керування з дорогого аксесуару перетворився на невід’ємне доповнення до побутової електроніки.

За свою 47-річну кар’єру інженера Поллі отримав в США 18 патентів. Серед інших його винаходів — кнопковий автомобільний радіоприймач з можливістю фіксації налаштування на станції за вибором слухача і відеодиск — провісник сучасних DVD.

Рекомендую:

США і Китай за майбутнє — з чистою енергетик... З початку роботи адміністрації Барака Обами виробництво чистої енергії та досягнення співпраці з КНР в питаннях зміни клімату увійшли до числа пріорит...
Короткая история о частном детективе.... Эта история началось в далеком 1834 году в одной из великих стран Европы. Человек по имени Ежен Франсуа Видок после расставания с службой в криминальн...

Технології / Факти інженер / відеодиск / радіоприймач / США / ТВ-пульт / творець / Чикаго / Юджин Поллі /