Помер винахідник ТВ-пульта.

В США помер винахідник пристрою, що дозволив телеглядачам перемикати канали, не встаючи з місця.

Юджин Поллі, творець першого бездротового ТВ-пульта, помер у неділю в Чикаго у віці 96 років.

Поллі працював інженером в компанії Zenith Electronics в 1955 році, коли винайшов портативний пристрій, що посилає світловий промінь на телевізор. З його допомогою глядачі могли перемикати канали, включати і вимикати телеприймач, не підходячи до нього – проце пише Голос Америки.

Через роки пульт дистанційного керування з дорогого аксесуару перетворився на невід’ємне доповнення до побутової електроніки.

За свою 47-річну кар’єру інженера Поллі отримав в США 18 патентів. Серед інших його винаходів – кнопковий автомобільний радіоприймач з можливістю фіксації налаштування на станції за вибором слухача і відеодиск – провісник сучасних DVD.

Рекомендую:

WikiLeaks розповів про план НАТО із захисту країн ... НАТО на початку 2010 року розробив план по захисту Естонії, Латвії та Литви від агресії з боку Росії. Про існування секретного плану йдеться в докумен...
Обмундирування майбутнього – це життя солдат... Американські вчені працюють над створенням «обмундирування майбутнього» - це надлегкий «комбінезон», який не тільки захищає від вологи, вибухів і куль...