Природа та нерухомість Північного Кіпру.

Пляжний сезон на Північному Кіпрі триває 9 місяців на рік. Температура взимку на Кіпрі не спускається нижче +12 градусів.

Якщо ви ще ніщо не розумієте про цю неясну і в той час дуже швидко набираючу популярність країну, то ви майже все пропустили. Проте як кажуть, краще пізно, ніж ніколи. Все що ви раніше читали про Кіпр, чули або додумувалися — це тільки лише невелика крапелька від усього, що справді є ця запаморочлива країна в Середземному морі.

Як ви роздумуєте, чому російські ЗМІ кричать заголовками про визначні пам’ятки середземноморського раю і барвистими пропозиціями серед яких фігурує нерухомість Північного Кіпру? Тому, що Нордовий Кіпр зустрів очевидний ентузіазм у російських інвесторів і елементарно людей готових придбати собі новітній будинок і тепле життя у берегів Середземного моря.

Плюси Північного Кіпру.

Величезна чисельність пам’яток і цнотливих пісочних пляжів.

Місто столиця Кіренія (Гірне) — це найбільш знаменитий туристичний простір на Північному Кіпрі з популяцією більше 50 000 чоловік.

Кипр Північний-це священної краси натура і прекрасні види середземноморських просторів які переховуються за блакитним горизонтом, в такому місці в світлу погоду показуються величаві турецькі гори в сімдесяти кілометрах від кіренійского узбережжя. Це урочисте літо, двічі в рік замінюється навесні, яке одурманює п’янкими запахами розквітаючих садів. Це середземноморський рай, надихаючий буйством фарб і чудовими піщаними пляжами, в якому місці температура повітря не опускається нижче +12 градусів взимку і дарує незабутні літні спогади і з’являється думка, що якщо є рай на землі, то це тут. Якщо порівняти ціни на нерухомість Північного Кіпру то вони в кілька разів нижче нерухомості ніж Південному Кіпрі

Безперечним плюсом з іншими курортними країнами є зрозумілість в отриманні виду на проживання на Північному Кіпрі. Купуючи нерухомість на Північному Кіпрі ви маєте перевагу вручити папери на ВНЖ і на протязі 21 дня з моменту подачі отримаєте дозвіл безперервно перебувати на півострові.