Що потрібно знати про будівництво курника.

При розгляді питання що до житла для курки, є багато варіантів. Ви можете вибрати, вже готовий варіант, в якому будуть якісь нюанси які не зовсім будуть сходитися з вашими планами, але ви можете і побудувати курник самі і це один з кращих способів для розміщення курей. Важливість планування для курятника також відіграє важливу роль в ньому повинна бути правильна структура для зручності курки та мінімізації витрат на вирощування курей.

Одним з найбільш важливих речей, це підтримка чистоти в курнику, так само важливо, щоб курник піднятий був трохи від землі. Так само курник повинен бути світлим — це важливо для курки, щоб вона несла багато яєць. Далі якщо розглянути курник в ньому повинна бути хороша вентиляція повітря. Правильна вентиляція важлива для запобігання накопичення аміаку і вуглекислого газу, які можуть згубно позначитися на здоров’ї курей.

Продумуючи план будівництва курятника, важливо, що ви дивитеся на аспекти безпеки. Один з найбільш ігноруються хижаків ваші курей — це яструб. У цьому випадку важливо підібрати правильний покрівельний матеріал який не допускав би таких хижаків до ваших птахів. Крім того, ви не можете дозволити собі ігнорувати важливість огорожі території навколо курника. Це має вберегти курок від хижаків, як кішки і собаки. Огорожа повинна бути вкопано трохи в землю щоб хижак не міг зробити підкоп в курник. Так само треба врахувати і природні фактори при плануванні курятника такі як сильний вітер і проливний дощ. І якщо ви все зробите правильно то ваші кури вас будуть радувати свіжими яйцями і дієтичним курячим смачним м’ясом.