01.05.2012 - orbk.net

Що є — Офшор?


Що є — Офшор з британського це перекладається приблизно як.

Такий бізнес в офшорі напевно дієвий спосіб податкового планування, який вживається вдалими світовими бізнесменами. Спосіб базується на тому, ніби законодавство деяких країн частково, а може і повністю вивільняє фірми від податків, якщо вони належать жителям інших країн, зазвичай це 10%.

Даний бізнес реєструється в тих країнах, в яких працюють податкові пільги для не резидентів, таким методом ці країни заманюють величезну чисельність іноземних грошових коштів, пропонують маленькі податки, при цьому самі вони розвиваються. Ось чому регістрація оффшорів так популярна в багатьох бізнесменів.

При підтримці вільних фінансових зон бізнесмен має можливість зробити дієве податкове планування для власної комерціалізації. Якщо добре користуватися офшорною фірмою, а ще вірно пов’язати активність районну і свого підприємства, тоді ви можете істотно зменшити небезпеку руйнування, і неприйняття з боку податкових органів, при цьому зменшити чисельність витрат.

В даний момент у всьому світі є біля 60 держав, в яких дозволено проводити вище сказані дії.

Джерело http://offshor-rf.ru/

Рекомендую:

Бухгалтер і точне фінансове відображення для вашог... Облік є обов'язковим для будь-якої компанії. Це допоможе вам управляти своїми витратами, виплатами внесків і отримання прибутку з поінформованого підх...
Чи можливий Бізнес без вкладень?... Подивившись статистику - велика частина молодих підприємців зобов'язані знаходити кошти для власних проектів. І тут варто напружитися, але як почати б...


Бізнес БІЗНЕС / за межами меж / коштів / момент / офшор / Підприємства / Податки / податкові пільги / Фінанси /