01.05.2012 - orbk.net

Що є — Офшор?

Поділитися:

Що є — Офшор з британського це перекладається приблизно як.

Такий бізнес в офшорі напевно дієвий спосіб податкового планування, який вживається вдалими світовими бізнесменами. Спосіб базується на тому, ніби законодавство деяких країн частково, а може і повністю вивільняє фірми від податків, якщо вони належать жителям інших країн, зазвичай це 10%.

Даний бізнес реєструється в тих країнах, в яких працюють податкові пільги для не резидентів, таким методом ці країни заманюють величезну чисельність іноземних грошових коштів, пропонують маленькі податки, при цьому самі вони розвиваються. Ось чому регістрація оффшорів так популярна в багатьох бізнесменів.

При підтримці вільних фінансових зон бізнесмен має можливість зробити дієве податкове планування для власної комерціалізації. Якщо добре користуватися офшорною фірмою, а ще вірно пов’язати активність районну і свого підприємства, тоді ви можете істотно зменшити небезпеку руйнування, і неприйняття з боку податкових органів, при цьому зменшити чисельність витрат.

В даний момент у всьому світі є біля 60 держав, в яких дозволено проводити вище сказані дії.

Джерело http://offshor-rf.ru/

Рекомендую:

Впровадження бюджетування на підприємстві.... Прийнявши рішення про впровадження бюджетування, керівник так само повинен детально спланувати контроль за здійсненням і дотриманням всіх дій бюджетув...
Об аренде коммерческой недвижимости.... Хорошо размещенное помещение, имеющее все нужные условия для успешной работы – хороший базис для процветания любого бизнеса.В нынешние дни почти в...

Бізнес БІЗНЕС / за межами меж / коштів / момент / офшор / Підприємства / Податки / податкові пільги / Фінанси /