23.05.2012 - orbk.net

Стеклопакет з LED підсвічуванням.

Поділитися:

Ще 2 роки поспіль, компанії AGC Glass Europe, Traxon Technologies оголосили про новинку для ринку світлопрозорих конструкцій. Ці світові лідери в галузі виготовлення скла, і виробництва світлодіодного освітлення, розробили новий тип освітлення фасадів, де підсвічування вікон здійснюється вбудованими в склопакет світлодіодами.

Скляне заповнення з вбудованими світлодіодами має тривалий термін служби, а низьке споживання енергії LED освітлення гарантує незначні витрати на утримання подібного роду конструкцій.

Диодное освітлення вже в значній мірі проникло в усі галузі будівництва та ремонту, облаштування та комунального обслуговування. Цей вид підсвічування використовується як світлодіоди для реклами, як декоративна підсвітка різних елементів інтер’єру і екстер’єру, при оформленні дизайну приміщень, а також для освітлення в промислових і побутових приладах.

Стеклопакет з LED підсвічуванням допомагає втілити в життя самі сміливі рішення, які зроблять неповторним будь-яку будівлю. Різні модифікації скла і його оформлення в комбінації з широким діапазоном світлових ефектів дозволяють творити найоригінальніші візуальні ефекти.

Рекомендую:

Вибираємо затірку для між плиткових швів.... Ось ви затіяли будівництво або ремонт, облицювали стіни підлогу плиткою, лишилось вибрати затірку. Вибираючи затірку (фугу), дізнайтеся розмір шва. Пр...
Как выбрать пластиковые окна... Современный дом сложно представить без металлопластиковых окон. От качества выбранных окон будет зависеть очень многое: то, как помещение будет сохран...

Жилплоща LED / візуальні ефекти / освітлення / підсвічування / Ремонт / стеклопакет /