23.05.2012 - orbk.net

Стеклопакет з LED підсвічуванням.


Ще 2 роки поспіль, компанії AGC Glass Europe, Traxon Technologies оголосили про новинку для ринку світлопрозорих конструкцій. Ці світові лідери в галузі виготовлення скла, і виробництва світлодіодного освітлення, розробили новий тип освітлення фасадів, де підсвічування вікон здійснюється вбудованими в склопакет світлодіодами.

Скляне заповнення з вбудованими світлодіодами має тривалий термін служби, а низьке споживання енергії LED освітлення гарантує незначні витрати на утримання подібного роду конструкцій.

Диодное освітлення вже в значній мірі проникло в усі галузі будівництва та ремонту, облаштування та комунального обслуговування. Цей вид підсвічування використовується як світлодіоди для реклами, як декоративна підсвітка різних елементів інтер’єру і екстер’єру, при оформленні дизайну приміщень, а також для освітлення в промислових і побутових приладах.

Стеклопакет з LED підсвічуванням допомагає втілити в життя самі сміливі рішення, які зроблять неповторним будь-яку будівлю. Різні модифікації скла і його оформлення в комбінації з широким діапазоном світлових ефектів дозволяють творити найоригінальніші візуальні ефекти.

Рекомендую:

Модернізація вашого будинку.... Коли мова йде про модернізацію вашого будинку, кращий спосіб добитися хорошого результату, це переконається, що у вас найкраща побутова техніка. Хоча ...
Обробка лоджій або балконів.... Хоть нам час від часу доводиться ремонтом займатися в приміщенні, але до цього заняття необхідно підходити серйозно. Не варто зосереджуватися лише на ...


Жилплоща LED / візуальні ефекти / освітлення / підсвічування / Ремонт / стеклопакет /