Японія це острів морепродуктів.

Японія це острів де правлять кулінарний бал морепродукти. Більш відомі у японців на весь світ із сирої риби рибні страви, при цьому подається саме той її розряд для їжі, який більш апетитний в даний час року або конкретно в певній місцевості. При такому витонченому методі приготування страви з сирої риби просто засвоюються і при цьому зберігають величезну кількість власних смакових і поживних властивостей. Популярний в Японії спосіб знезараження риби це її промочування в рисовому оцті.

Одне з найбільш впізнаваних і популярних страв у Японії і так само вже популярно в світі – це сасимі, яке являє собою скибочки свіжої сирої риби різних сортів і видів, розташованих на блюді в оточенні майстерно підібраних овочів. Сасимі зазвичай їдять з васабі (хрін японський), сію і японською гірчицею.

Час від часу рибка і морепродукти використовуються не лише в сирому вигляді, однак і заживо. Іменуються такі екзотичні страви «одорі«. Наприклад, отак готують страви з кальмарів або таке блюдо як «танцюючий окунь». Процес приготування страви міститься в тому, що окуня ошпарюють крутим окропом, поливають соусом відразу, сходу ріжуть на невеликі шматки і запихають собі в рот, ще жива рибка в цей час б’є хвостом і ворушить губами.

Інша страва, популярність якої здавна вийшла за межі Країни висхідного сонця – сусі (суші). Це звичайна японська їжа, що складається з делікатно нарізаного сирого філе або копченої риби, різних овочів, морепродуктів і рису, звареного перед цим певним чином рису.

Історія походження суші налічує найбільш вже 1300 років. Їх батьківщина – Південно-Східна Азія. З Азії метод приготування страви суші передався в давній Китай, після чого з культурою рисівництва рецепт суші просочився і до Японії.

Рекомендую:

У Японії оприлюднено статус реакторів АЕС “Ф... У Японії опублікований статус реакторів на атомній електростанції "Фукусіма-1", повідомляє "Кіодо". Станом на вівторок, 15 березня, в результаті земле...
Новий землетрус в Японії. Новий землетрус в Японії стався в районі острова Хонсю. Сила поштовхів склала 6,1 балу. Підземні поштовхи були зафіксовані в 13.53 мск в 157 кілометра...