11.06.2012 - orbk.net

Джерела відновлюваної енергії.


Сонячна енергія, геотермальна енергія, енергія вітру, гідроенергія і біомаса є одними з поновлюваних джерел потрібної так енергії. Використання відновлюваних джерел енергії добре, тому що ці джерела є екологічно чисті варіантом, ніж використання викопних видів палива. Завдяки їм можна поліпшити енергетичну незалежність, енергетичну безпеку. Крім того, поновлювані джерела енергії є екологічно чисті і безпечні джерела енергії.

Відоме джерело енергії сонячна енергія є екологічно чистим і поновлюваним джерелом нескінченної енергії. Сонячна енергія не призводить до викиду вуглекислого газу, на відміну від використання викопних видів палива, на яких ми привикли їсти готовити в різних каструлях і сковородках на які можна подивитися тут. Сонце буде необмеженим джерелом енергії і може забезпечити достатню напругу в мережі, яке може бути використане в кожному домашньому господарстві або навіть в комерційні та промислові нерухомості. Сонячну енергію можливо, буде перетворити на теплову енергію або електричну енергію. В даний час сонячна енергія використовується в двох напрямках, а саме для виробництва теплової енергії, яка може нагрівати воду за рахунок використання фотоелектричних елементів. Тим більше зараз є багато пристроїв, які працюють на сонячній енергії і їх можна легко купити на ринку технологічних товарів.

Одним з факторів, чому багато людей до сих пір не наважуються використовувати сонячну енергію масово, тому, що це дорого. Початкові інвестиції в установку системи сонячної енергії для дому дорогі. Потреба у великому просторі для розташування є ще однією причиною, чому люди не беруть до уваги сонячну енергію.

Рекомендую:

Плазмовий телевізор LG PQ6000. LG Electronics представляє плазмовий телевізор PQ6000 з діагоналями 50 "і 42". Високу чіткість зображення забезпечує технологія 600Гц Sub-field Drivin...
Перетворення енергії сонця в електрику.... В наш час екологічно незаплямовані методи отримання енергії пов'язують з цивільними проектами. Один із способів перетворення енергії сонця в електрику...


Довкілля / Технології Джерела / екологічно / Паливо / Початкові інвестиції / Сонце / Сонячна енергія /